SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Coś nie tak z Anavarem od BioSiry ??

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14282

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jest mozliwe np podczas odrabiania spadkow silowych ale pojsc w przod to raczej nie wierze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
nie nie chodzilo. tez tam beke troche krecilismy, ze niemozliwe ;). Co do nóg to mówił, ze ponownie zaczał ćwiczyc po kontuzji co by wieole wyjaśniało.

łapcie: https://www.sfd.pl/Metanabol_w_strzalach_=D-t877398-s10.html

Zmieniony przez - lestat1986 w dniu 2012-08-28 22:41:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
A może jakiś cwaniak wie, jak to jest z blokiem na oxie, bo niby łagodny środek i HPTA blokuje nieznacznie, ale wiele razu spotkałem się z opiniami, że na oksie z chooya... dwója. Jak to się ma w praktyce? Indywidualna sprawa, czy środek ma jednak na to wpływ...?

A Ty fredi ciągniesz do końca, czy odłożyłeś?

Zmieniony przez - Coorgan w dniu 2012-08-29 10:18:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 208 Napisanych postów 25012 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150183
widzialem badania jakis czas temu, ale kurcze nie pamietam juz dokladnie. Cos mi w glowie swita ze przy niezbyt duzych dawkach (30mg?) blokowało około 40% wydzielanie własnego testosteronu. Jednak nie dam sobie głowy uciąć, cos mi sie w głowie kołacze, ale czcytałem dawno i nie bardzo pamietam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
No właśnie ja też coś kojarzę, ale nie do końca... wszystko przez te sterydy Najwyżej propa się więcej przybije. Dzięki!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1008
Coorgan ,jak najbardziej nie zrezygnowałem i zwiększyłem dawkę do 40mg ,wszystkie dolegliwości zniknęły , siła i wytrzymałość zaczęły się zwiększać (przykładowo +10 na płaskiej wyciskanie, robie 2 razy dziennie areoby po 40 min - nigdy tak nie robiłem:P ) i ogólnie jestem w szoku bo teraz sie okazuje,że to był tylko przypadek i jakiś wirus widocznie,wysypka jeszcze została ,ale w mniejszej ilości ale tak jestem MEGA na + zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
No i tak ma być... korzystaj!!! U mnie przyblokowała już apetyt i jakieś dziwne akcje żołądkowe, ale nie takie rzeczy się znosiło
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1008
:) a też szamasz z BioSiry? Powodzenia stary:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
Tak, Biosira.... Dzięx!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 678 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 51530
To co..., forumowe Cwaniaki, których opinie zawsze są dla mnie ważne i przede wszystkim rzetelne znowu mieli racje.... Miczelx i Pablus i jeszcze taki jeden złośliwy Niedźwiedź, co do odczucia, bo w połączeniu z innymi środkami jest rzeczywiście lepiej odczuwalna turbina, niż np na 700mg trena e i ponad grama cypio A dopiero jestem na etapie 50mg ed i receptory już też nie pierwszej świeżości Aras, którego skromnym zdaniem środek działa. HYGETROPIN, który też upierał się, że orale biosiry działają, jak trzeba, bo trochę dzięki Wam wybrałem ten środek, choć od dawna miałem na niego chrapkę... Złą stroną całej tej historii, jest fakt, że co drugi dzień stany grypowe od propa, a bóle stawów gnoją mi czasem trening Lece 50mg ed oxy (ale zwiększam), 100mg propa (też wzrośnie), 80-160mcg ed clenu, od kilku dni zacząłem metkę, na razie 25mg ed i gdzieś do 40mg dojadę. W każdym razie czuję się zbity, na treningach nie do zajechania (chyba, że organizm walczy)...........
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Poziom testosteronu

Następny temat

Glutation - TAD

WHEY premium