SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tesc. Coś poszło nie tak

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 930

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 170
Witam ja mam podobny problem z teściem.. normalnie bije w prawy pośladek.. tym razem dałem dziewczynie żeby mi zrobiła w lewy oraz pierwszy raz dałem jej zrobić to na własną rękę. Zrobiłem to w poniedziałek.. we wtorek już zaczęło boleć i puchnąć. Pośladek jest lekko ciepły i wyczuwam jakiś dziwny spuchnięty wałeczek w Lini poziomej. Będąc w pracy boli mnie do tego udo I kolano nie wiem czemu. Osobiście gorączki nie miałem. Od wczoraj zacząłem jeść ibuprofen. Gdy tabletki przestają działać ból powraca.Czuje iż jest spuchnięty jak napompowany balon który miałby zaraz pęknąć. Ani na niego usiąść ani nic.. nie wiem czy jeszcze czekać, może przejdzie.Czy iść do lekarza. I jeśli pójdę to co mam mu powiedzieć??

Tesciu250...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 170
Przepraszam za taki początek ale próbowałem podpiąć się do tematu innej osoby lecz miałem problemy więc założyłem nowy metodą kopiuj, wklej

Tesciu250...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94745 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669920
Rozejdzie się
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 170
A ile mniej więcej czasu trzeba żeby się rozeszło?? Pytam ponieważ jak by nie patrzeć jest tak spuchnięte już 4 dzień i jak na razie nie schodzi wcale...

Tesciu250...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94745 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669920
Do tygodnia czasu średnio
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 170
A jakie mogą być tego przyczyny?? Co zostało zrobione źle?

Tesciu250...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 377 Napisanych postów 742 Wiek 34 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 5803
Mogła wbić w nerw mogłeś napiąć dupsko i wykręciło igłę w środku i coś podrażniła albo infekcja
Można zgadywać patrz tylko czy ci się to pogarsza jak nie to zostaw samo zejdzie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 366 Napisanych postów 826 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11632
Powinno samo zejść. Jak strzał sam w sobie nie bolał to raczej nie trafiła w nerw bo byś poczuł. Powodów może być wiele od techniki np. robienie joysticka z lotki po aseptyke lub jakość środka. Czasami zdarza się też poprostu strzał-pech.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 448 Napisanych postów 1785 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 30874
Dalbym traumon lub naproksen i smarował posladek.Napewno po zejsciu stanu zapalnego masowanie po iniekcji jest dobrym nawykiem.Jak masz mocniejszy stan zapalany to lepiej diklofenak niz ibu jak np olfen czy naklofen.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 170
Chyba musiał być pech... ponieważ masowany jest zawsze przed i po. O joysticku raczej nie ma mowy ponieważ w prawy pośladek zawsze dam wbijam A dziewczyna zaciąga i wciska tłoczek ponieważ jest mi tak wygodniej. Jakość środka musi być dobra skoro w prawy jest ok a pierwszy raz w lewy i takie komplikacje. Osobiście uważam iż mogła się wbic trochę za wysoko lecz czułem dwa ukłucia więc ewidentnie musiał być to mięsień..na razie wiem tylko tyle że już piąty dzień A ja na dupsko usiąść nadal nie mogę i opuchlizna nie schodzi.. może te żele w czymś pomogą. Dzisiaj podejdę i kupie

Tesciu250...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94745 Napisanych postów 364725 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669920
Od wiem mi zawsze mówiono aby nie masować bo powiększa się mini uszkodzenia .każda piguła po inj przeciera tylko miejsce inj i ew nakleja plaster nigdy nie masuje .
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Niskie dawki trenu w lecie

Następny temat

Czym przebic 400 trena ? Hmm

WHEY premium