SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Czym przebic 400 trena ? Hmm

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Wiek 36
Waga 100
Wzrost 190
Obwód ramienia 45
Obwód klatki 125
Obwód uda 65
Obwód talii 91
Staż na siłowni: od zawsze
Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy) 4000 kcal 260 bialko, 170 tluszcz, 360 wegle
Ile i jakie przebyte cykle sterydowe - ciężko policzyć z 30 cykli chyba na wszystkim co dostępne
Opisz swój plan treningowy Tradycyjny trening silowy plus kardio po
Rzezba
Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia - obecnie na bombie ( tren 400, tesc 500, hgh 3 jednostki , t3 37,5ed.
Poziom BF% (tkanki tłuszczowej) 14%
Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy) brak tendencji do zbierania tluszczu nawet przy duzej podazy tluszczu i weglach prostych, dosc latwo mi przychodzi gubienie wagi.
Stan zdrowia - ok
Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia - brak
PPM (podstawowa przemiana materii)
Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą) 180 240 200



Witam , taka sytuacja. Od 2,5 miesiecy lece sobie tren 300-400 i cypio 500. Powoli zaczynaja mnie flaki meczyc, a wlasciwie coraz czesciej mam biegunke, apetyt tez wydaje mi sie coraz gorszy - wiadomo jak to na trenie,pora konczyc bo bedzie tylko gorzej. Zastanawiam sie czym zastapic tren zeby nadal bylo to p******niecie i wymyslilem ze zrobie tak.

Obecnie:
Hgh 3j
Cypio 500
Tren 400

I chce przejsc na :

Hgh 4j
Cypio 800
Master 500
Deka 400

Jak myslicie czy power bedzie podobny czy zrobic inaczej?






Zmieniony przez - Waldi070707 w dniu 2023-05-26 22:36:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94713 Napisanych postów 364675 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669775
A może menta dać zamiast trena

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
Ment lecial przed trenem 50ed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94713 Napisanych postów 364675 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669775
Jak się sprawdził można na niego przecież wrócić teraz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 37 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 624
W sumie racja, tymbardziej ze dobrze mi na nim bylo i konczylem chyba tylko dlatego ze tren juz czekal...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 12067 Napisanych postów 160513 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234674
Jaki Cel obecnie? Bo jesteś slepy albo nie napisałeś. Jeżeli celem jest masa to trochę kiepski pomysł ogólnie stosowanie trena w przypadku budowania zwłaszcza w tak dużej dawce gdzie wiadomo że będzie on upośledzał pracę jelit a co za tym idzie wykorzystanie składników pokarmowych Co bezpośrednio będzie się przekładało niestety na możliwości przyrostu masy mięśniowej. Ogólnie fajnie wtedy jest rotować trena jednak do momentu zanim wystąpią jakiekolwiek skutki negatywne płynące z układu pokarmowego. Ja bym wrzucił Npp i mentalne jeżeli faktycznie ma być mocno. A osobiście bym wskoczył na test i Npp i podrasował flaki jeżeli planujesz dłużej ciągnąć cykl masowy.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tesc. Coś poszło nie tak

Następny temat

Oryginał czy fake na pierwszy cykl

WHEY premium