SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clenbuterol co sie dzieje?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3047

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95262 Napisanych postów 365573 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672308
j.w. o to mi chodziło

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1846 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 34103
Aspargin Extra, wrzucaj dziennie z 4-6 tabletki. Powinno pomoc na drzenie miesni, ja sobie z tym radze ale najgorsze jest podwyzszone cisnienie jak ide spac, musze brac melatonine w sporej dawce zeby zasnac bo inaczej nie da rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
ja teraz jestem juz po silowni , dotarlem i wyszedlem :D
Powiem wam tak jak to dzila u mnie :
wezme z rana 2 tabletki (dzisiaj) caly oslabiony itp, samopoczucie zje**ne, ale na trneingu i tuz po treningu jest zaje**scie tylko troche serducho napier****

ale ogolem to powiem ze slabo sie poce, 4 dni przed clenem tez smigalem na steperze i na rowerku i lepiej sie pocilem niz tera na clenie ;p wiec moze powinienem bez clena jechac?

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Jakiej firmy Clen tak kopie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
ja mam teraz też chińczyka i powiem wam że chyba powrócił słynny wy pi e rdlacz od chinoli :D Masakra, coś pięknego, takiego clena tylko raz ustrzliłem na początrku kariery :D Pierwsze 2 dni doszedłem do 2 tabsów 0,04 i potem do 3 i 4 tabsów, być mioże wskocze na 5, ale juz bliżam sie do 2 tygodni i nie wiem czy ciągnąć jeszcze tydzieńczy, 2 przerwy i znowu. Ale spalanko jest cacy, 5 centimetrów poszło w pasie bez spadku ani kilograma :D Podejrzane, może to sprawka propa i wina.... hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1137 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10054
ja mam z Lyki dymisplif a po ktorym dniu juz ci tak spalalo konrketniej ?

Do odważnych świat należy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 1915 Wiek 52 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11783
Szczęściarze. Ja miałem Spiro i Balkana i nie za bardzo chciało mnie klepać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 83 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1846
maly902 , właściwie od początku:) Gdzieś od 2-3 dnia zaczeło ładnie równomiernie palić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1546 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13123
Wmów sobie że chcesz zrobić trening na maxa a Clen reszte zrobi :D miałem z SB labolatories myślałem że był mocny ale teraz mam z Lyka Labs i nie ma porównanie Tylko dużo magnezu, wody i tauryny polecam żeby skurczy nie było

s.m.p.a.: "każdy organizm jest inny dietę powinniśmy dostosowywać bazując na własnych doświadczeniach"

http://www.sfd.pl/Juby_/_Dziennik__Się_okaże...-t654711.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 95262 Napisanych postów 365573 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1672308
mołdawski czesze jak trzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

odblok a szpital

Następny temat

Problem z libido

forma lato