SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cios prosty, glupie pytanie.

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6512

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 728
jesli masz mozliwosc to nagrywaj siebie na jakas kamerke czy cos i potem porownuj do szkoleniowek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 733
Wlasnie tak robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
chyba cie zrozumialem ;)
to wychodzi praktycznie w tym samym momencie, gdy ręka jest juz przy koncu ruchu, w momencie kiedy chcesz uderzyc musza dojsc biodra i bark ;) troche glupie by to bylo jakbys najpierw ruszal biodrami i barkiem, a dopiero pozniej wyprowadzal ręke

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Bo tak jest. Najpierw skręcasz biodra, potem wypuszczasz rękę

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 451 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4782
ale nie robi sie tego w takim duzym odstepie czasu ;] wiadomo, ze sila z bioder musi dojsc do reki, wiec nie mozna najpierw przekrecic bioder, zatrzyamc sie i uderzyc ;]

-_-'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
prawdę mówiąc trudno mi powiedzieć co jest pierwsze. Nigdy się nad tym nie zastanawiałem. Teraz tak sobie macham łapkę, żeby się przyglądnąć i wniosek jest taki, że nic nie jest przed czy po (przynajmniej nie wychwycisz tego). Jest to jeden zryw. Zadajesz cios i jednocześnie wypuszczasz biodro. W sierpie podobnie, tyle, że nawet trochę wkręcasz to biodro "w cios". Nie lecisz przy tym do przodu tylko trzymasz stabilną pozycję i natychmiast wracasz do gardy.

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 94 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2961
daruj sobie worek poki co i trenuj przed lustrem to najlepszy sposob zeby sam siebie korygowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 733
O heheh widze ze juz duzo osob mnie zrozumialo Dzieki za odp. Zrobie abona to posogujemy. Narazie sobie radze, tylko mi kiepsko skret bioder wychodzi przy lewym prostym. I mam posiniaczone lapy i krwawią mi w koncikach heheh. No to wesolych Swiąt chlopaki Jak cos to jeszcze bede pytal w tym temacie o ile mnie zrozumeicie hehe. Pozdro!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 8680 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31712
Raq, tylko nie mów mi, że ładujesz bez taśmy Kup sobie taśmy albo piąstkówki. Gołymi łapami to możesz sobie co najwyżej kostki powybijać

"Energia przepływa, nie powinna stać.
A stoi gdy wątpisz w tę energię.
Musisz więc za energią nadążyć, nadążyć za siłą.
Wówczas jesteś z siłą w harmonii."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 733
No przyznaje ze na początku było na gołą łape. Ale juz sie zagoiło Teraz zbieram kase na porządne rekawice.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy sparing :) Prosze o rady:P

Następny temat

3 Puchar Berserkerów

WHEY premium