SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawy wynik badań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43293

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 5254
a jak reszta mieśni poprawiła się masa ??, ile przytyłeś ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Poprawiła się jakość mięśni. Stały się bardziej twarde. 2 kg na + przez 4 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1528 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17554
edyny mankament to to, że niewątpliwie potrzebne są osłonki, gdyż wątroba daje o sobie znać.
Przeciez to nie koks... a ryje watrobe??

Niech masa bedzie z wami ....:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Tak, podniósł mi poziom alATu. Także wychodzi, że ryje, pozatym wątroba czasem lekko kuła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
ciekawy post, soga dałem

ale

młody jesteś, miecha mało masz, więc po co takie suple?szczególnie że piszesz że ci nie służą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1018 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8025
dalem soga z nadzieja ze po 2 cyklu tez zdasz relacje nawet jesli nie bedzie takich rewelacji jak w tym.. oczywiscie zycze podobnych wynikow. moze to zeczywiscie byc jakas ciekawa alternatywa. :D

MYŚLENIE NIE BOLI!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Odbijam SOGi. Dają efekty, tak więc służą, a osłonki każdemu się w tym przypadku przydadzą. Co do novedexu jako alternatywy do saa to watpie ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 7150 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84652
bardzo ciekawe, cały temat przeczytałem.
sog zasłużony.

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 527 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 19540
E-qester napisz prosze jak wygladaly próby watrobowe przed i po cykl na novedexie

produkt bardzo podejrzany, podchodzi mi pod JW Alri(nie wiadomo jaki sklad produktu ze wskazaniem na domieszke jakiegos nielegalnego cupa- PH)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
niechce mi sie skanowac, wiec przepisze wynik. AspAT skoczył z 31 j. U/l na 77 j. U/l, a ALAT z 38 j. U/l do 89 j. U/l. Tak więc obydwa przekroczyły normę, która wynosi około 40-45. Bilirubina w normie.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Venom + Shotgun

Następny temat

Odzywka dla pilkarza na spalenie tluszczu i uzyskanie sily/kondycji

WHEY premium