SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciekawy wynik badań

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 43303

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862




Napewno, jeśli będę brać go kolejny raz to zrobię badania i je wrzucę, no i jeśli będę testować Animal Testa, czy inne boostery teścia, to również wrzucę badania sprzed i po cyklu. Co do profilu lipidowego, to również wykonałem badania, których wyniki zaraz wrzucę.

Profil lipidowy przed suplementacją

Zmieniony przez - E-qester w dniu 2008-12-23 22:14:06

Zmieniony przez - E-qester w dniu 2008-12-23 22:14:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie jest taki sobie 'booster teścia' ktory nadaje sie do tego typu suplementacji, wrzucasz za duzo rzeczy do jednego worka.
ta zwyżka to efekt uboczny, choc wg producenta zapewne efekt pożądany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
faktycznie bardzo ciekawe

dzięki za wrzut

najlepiej byłoby gdyby ktoś jeszcze zrobił takie samo porównanie - jedno daje do myślenia, ale niestety nie jest do końca miarodajne. Zawsze jest niestety możliwość pomyłki, czy też chociażby wpływu innych indywidualnych czynników które mogą spowodować takie wahania (mogą? nie jestem lekarzem..)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Napewno, jeśli będę brać go kolejny raz to zrobię badania i je wrzucę, no i jeśli będę testować Animal Testa, czy inne boostery teścia, to również wrzucę badania sprzed i po cyklu. Co do profilu lipidowego, to również wykonałem badania, których wyniki zaraz wrzucę.


Profil lipidowy przed suplementacją





Profil lipidowy po suplementacji




Sorki, za dubla
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Teraz dam Ci soga, za to ze zrobiles te badania...
nie bylo mnie tu rok i trafilem na calkiem ciekawy post.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Dzięki, odbijam Liczyłem na to, że kogoś to zaciekawi, tak samo, jak mnie samego. To w sumie pierwszy mój test wpływu supli na poziom hormonów, ale napewno nie ostatni, gdyż wyniki kolejnych również mogą być ciekawe. Pozatym dobrze wiedzieć, nawet dla samych siebie, jak silnie działają dane suple, po to by nie wyrzucać pieniędzy w błoto.

Zmieniony przez - E-qester w dniu 2008-12-23 22:26:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sog za podzielenie sie wynikami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 719 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9862
Odbijam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 928 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 12762
ok testosteron podwyzszony podobnie jak na SAA. Ale jak wyniki silowe/masowe? daje to kopa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Co ciebie nakłoniło żeby zrobić badania przed początkiem cyklu na tych "Suplementach" na dodatek nie tylko na testosteron a cholesterol. ??
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Venom + Shotgun

Następny temat

Odzywka dla pilkarza na spalenie tluszczu i uzyskanie sily/kondycji

WHEY premium