SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciało niczym Artur Szpilka

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9727

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 137 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2966
kurde ja nie chcialem wiercic w lustrze dziury tylko ktos ponizaej napisał zeby wywiercic dziure
a u nas w skzkole jest koles taki jeden co nosi bluze JP na 100% i nawet czesc tego nie oddaje powiem co wiecej sapie on nie samowicie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 280
Rychu_
SasiadxXx
po prostu patrze na to optymalnie,


racz waćmość ów zwrotu wytłumaczyć znaczenie


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
miałem już się nie udzielać w tym bezsensownym zresztą temacie, bo w każdym tego typu gdzie pojawia się aspekt "dresów" "jp" "hwdp" itd. dyskusja sprowadza się do jednego i jest podobna...
Ale skoro zostałem poraz kolejny zacytowany to.. po kolei:
Rychu mogę coś tłumaczyć jeśli wiem ze to przyniesie jakiś efekt, ale w niektórych przypadkach na naukę już za późno, wiec jeśli nie wiesz o co mi chodziło to się nie dowiesz.
Cwaniak nie dzieli się ludzi na biednych i bogatych, na wykształconych i na "tumanów" itp. każdy może coś osiągnąć obojętnie jaką miał przeszłość i tak samo każdy może stracić wszystko obojętnie jaką miał przeszłość. Po Twoich wypowiedziach (nie tylko z tego tematu) widzę ze jeszcze musisz dorosnąć by pojąć pewnie rzeczy, ale za łepka większość myślała inaczej niż po kilku latach na ustawkach się za dużo nie nauczysz, do nauczania są szkółki bokserskie, MMA, K1 itd. tam idzie się już z doświadczeniem.
Jeśli chodzi o moje nastawienie do ustawek to mam takie same jak Rychu że lepiej jeśli ktoś chce się wyładować to niech się bije na ustawkach, gdzie obie strony wiedzą po co przyszli i są świadomi zagrożenia. A nie ze pójdziesz ze znajomymi/dziewczyną na dyskotekę pobawić się spokojnie, i dostaniesz wpie*dol za nic, bo kilku typów roznosiło.
Gothmori nie do końca ważne jest to jakich się ma rodziców, nie raz bywa ze jest całkowicie na odwrót (znam takich przypadków sporo) czyli rodzice wykształceni "Ą Ę" z kasą itd. z wyższym standardem życia a ich dzieci chociaż ubrane i najedzone to ćpają, kvrwią się,kradną (chociaż nie muszą ale dla adrenaliny i zabawy) demolują itd., gorzej niż ci uważani za "margines". I tak samo znam osoby z rodzin tzw. patologicznych które się wykształciły mimo przeciwności losu i "wiatru w oczy" i prowadzą normalne życie porządne.

Co do samych "dresów" to są też 2 znaczenia, często nazywa się nimi osoby jak ktoś wspomniał które cwaniakują na dyskotekach, szukają dymów itd. ale większość tego typu osób to wyżelowane gogusie, w rurkach itd. którzy poćwiczyli z pół roku na siłowni i myślą ze są mocni i nikt im nie podskoczy, do tego ich poczucie "pewności" podwaja fura od ojca i pełny portfel bo tatuś dał...
Owszem tak samo spotyka się "dresów" którzy szukają dymu itd. ale nie ma co dzielić ludzi na tych złych i dobrych tylko po wyglądzie. Sam przyjaźnie / koleguję się z osobami z różnych sfer i za równo jedni jak i drudzy mogą być spoko ludźmi, tak samo jak i w tym czy w tamtym środowisku można spotkać hvji .

Ale się rozpisałem

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1135 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18361
SasiadxXx
wiec jeśli nie wiesz o co mi chodziło to się nie dowiesz.


Ja wiem o co ci chodzilo tylko mysle ze źle to ująłeś. Mozna miec spojrzenie obiektywne, ale raczej nie optymalne Peace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 496 Napisanych postów 18907 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 65886
no może masz i rację ze tak by było poprawnie i składnie gramatycznie itd. ale spotkałem się już z takim zwrotem, także raczej każdy i tak wie o co chodzi

░░░░░███████ ]▄▄▄▄▄▄▄▄
▂▄▅█████████▅▄▃▂
Il███████████████████
◥⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙▲⊙◤.

:'-(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 4191 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 44168
dres to nie ubiór tylko stan umysłu:) nie mam nic do tego jak się ktoś ubiera ale jak się zachowuje, ktoś kto wszystkie problemy rozwiązuje poprzez wp****** to jest słaby i miękki jak c****
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 417 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5493


jeden z filmików na którym Pan Artur Szpilka pokazuje swój jakże "wysoki" intelekt i kulturę osobistą oraz szacunek do przeciwnika;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 343 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5264
moze za madry nie jest ale bic sie potrafi ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę, że aby mieć takie ciało jak Szpilka powinieneś autorze zacząć od ogolenia sobie głowy na łyso i wydziarania łapy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 1604 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14259
co za człowiek ale to nie pierwsza jego przepychanka na ważeniu. Kiedy on będzie walczył?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

urozmaicenie treningu FBW

Następny temat

Czy można ćwiczyć A6W rano i wieczorem?

WHEY premium