SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chude rece

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
witam

mam taki problem otoz mam tak chude rece ze az mi jest wstyd. co polecacie na to ? na silownie chodze juz okolo roku i nic nie idzie dalej sa takie jak rece jakiejs panienki ? kosci sa jak patyczki. co mozecie polecic na to ? moze jakies sterdydy w rece dawac ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4568 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 34748
Zacznijcie robić martwe ciągi, ale bez pasków wzmacniających uchwyt. Ćwiczenie osobno przedramienia przy takich obwiodach nie ma sensu. Kiedyś też myślałem że przedramię mi nie chce iść .
Macie cienkie przedramiona, bo ich nie obciążacie.

Witalij Kliczko na prezydenta Ukrainy !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Zapomnij !

Po prostu dorzuć do plany treningowego ćwiczenia na przedramię i git.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
nie wiem czy starydy pomagają na ręce... ale masz tylko przedramie chude? ile masz bica? ja mam podobny problem biceps mam dosyc normalny 33.5 a przedramie tez chudziutkie ale robie sobie co jakis czas wlasnie te cwiczenia na przedramie i chyba pomaga spruboj to samo

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 688
biceps jest normalny mam ok. 34 ale wlansie przedramie chudziutkie a o nadgarstku to juz nie wspomne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 411 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6136
musisz po prostu pocwiczyc na przedramie i urosnie... ale nie licz na to ze bedzie ci rozlo jak bic... po prostu troche cwiczen i czasu i wszystko bedzie OK :D

No Pain No Gain!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 7409 Wiek 52 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 39811
Chezzo

wklej swoj program cwiczen.

"moze jakies sterdydy w rece dawac ?"

pewnie!najlepiej w mozg.

pozdrawiam.
3

"live and die in the squat rack"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
ze 4 sterydy daj w rece i juz
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
@up. Proponowałbym zbanować tą osobę ...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 292 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12583
nie łosraj się głupie pytanie to głupia odpowiedź BAN/Ranie

Zmieniony przez - Huckenbush w dniu 2009-03-29 21:12:15
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 5005 Wiek 29 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 19714
Gdybyś na końcu zdania dał "" to rozumiem.
Ale zrozum, że tutaj ludzie są łatwowierni.


pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 670
Człowiek prosi o pomoc a ty dajesz jakieś głupie odpowiedzi. Napewno wszystkiego nie wiesz. Jeśli wszyscy ludzie byliby tacy jak ty to by każdy zadawał głupie pytania i dawał głupie odpowiedzi. A do tematu jeśli chcesz powiększyć swoje przedramiona i wzmocnić je radzę zajrzeć tu. http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm#11 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

masa

Następny temat

co mam robić / 18lat 82kg 185cm

Wiecej