SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chce poprawić siłe i wygląd!!!

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Witam! Mam 15 lat, 172 cm. wzrostu i ważę 58,5 kg. Od roku trenuje zapasy i chciałbym w domowych warunkach poprawić siłę oraz biceps i brzuch. Potrzebuje jakieś ćwiczenia. Nie wiem czy dieta też jest ważna jeśli tak to jaka??? Jestem nowy na forum
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1222
Dzięki wiem moja pomyłka już nie będę zakładał dwóch tematów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
przeczytaj 1 i 3 link...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 34 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 261
A biceps i brzuch to tylko na wygląd??

Jeśli ćwiczysz karate to uwierz mi że te partie mięśniowe nie powinny być Twoim priorytetem. Mam w klasie trzech karateków. Koleżanka- mistrzyni Polski, kolega w pierwszej dziesiątce. Ćwicz czworogłowe ud, tricepsy, klatkę i dużo się rozciągaj. Nawet jeśli wyrobisz sobie twardy brzuch to i tak nie zasłoni Ci wątroby, a właśnie tam kierowanych jest najwięcej z ciosów w tułów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Trenuje ...

W klubie czy przed TV na play station?

Jak masz trenera to jego zapytaj czlowieku a nie nas !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1008
Jezeli bedziesz cwiczyl bez diety to glownie bedzie ci szla sila a z dieta razem z sila bedzie wiekszy efekt przyrostu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Proszę o pomoc dziękuję

Następny temat

Chce poprawić siłe i mięśnie

WHEY premium