SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcę przytyć. Proszę o rady.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2054

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Witajcie. Pewnie nie jestem tutaj taką pierwszą osobą z takim problemem. Mam 21 lat, ważę 53 kg przy 175 cm wzrostu. Jak wiadomo, mam niedowagę jakieś minimum 10 kg. Staram się jeść dużo, codziennie w domu są gotowane obiady, jem około 5 posiłków dziennie. Nie mogę jeść regularnie o tych samych godzinach ponieważ studiuję więc ciężko jest mi dostosować się do zajęć bo wiadomo codziennie wygląda to inaczej.

Problem polega na tym że moja waga 53 kg utrzymuje się już od 1 liceum. w sumie to nie do końca moja wina, lecz sprawa genetyki. Zarówno moja mama, jak i jej brat oraz jej ojciec są osobami bardzo szczupłymi. Chude ręce, chude i długie nogi i oczywiście bardzo szybko metabolizm. Mój wujek swego czasu ćwiczył chciał przytyć i pomimo stosowanych diet waga prawie że nie drgnęła. Obawiam się że mój problem jest bardzo podobny. Mogę biegać, jeździć na rowerze, jeść dużo warzyw, owoców, nabiału a dalej to nie przynosi żadnych efektów.

Nie chodzi mi o to że chce nabrać nie wiadomo jakiej masy. Myślałem o ćwiczeniu na siłowni, ale oczywiście jak pytałem jakiegoś trenera lub kolegi który ćwiczy czy to jest dobry pomysł, zawsze słyszałem to samo ,,Najpierw coś przytyj''.

Myślałem żeby stosować jakieś suplementy/odżywki na przytycie. Ja wiem że powinno być to dostosowane jakoś do diety itp. Ale mój kolega który miał podobny problem, zaczął jeść jakiś garnier i udało mu się przytyć bez porządnie ustalonej diety 5 kg. Coraz bardziej zastanawiam się nad tym, czyby czegoś takiego nie kupić. Zawsze można to odłożyć jeżeli nie będzie służyć lub nie zadziała ale chciałbym spróbować.

Od razu mówię że jestem zdrowy, nie mam żadnej anemii czy czegoś tam innego.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 369 Napisanych postów 8676 Wiek 44 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130653
z tym wszystko to niekoniecznie. to ze nie tyjesz łatwo, nie znaczy ze masz sie obzerac byle czym. organizm nalezy odzywiac wartosciowymi produktami

Stop wishing start doing

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52628
odpowoedz jest prosta: jak bedziesz dostarczal wiecej kalorii niz organizm spala to waga pojdzie do gory, tzn bilans dzienny musi byc dodatni. Zapraszam do dzialu odżywianie !!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
jedź do babci na wakacje

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Weglowodany, weglowodany i jeszcze raz masa weglowodanow, i przytyjesz... Na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Ale mogę stosować jakieś napoje węglowodanowe ?? albo coś innego ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Mozesz kupic sobie gainera, najlepiej z dieta. Poczytaj dział Odzywianie, tam cos dla Ciebie znajda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Ok dzięki, napiszę w tamtym dziale :). A jaki gainer jest taki w miarę dla osób początkujących ?? który mógłbym spróbować ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Spróbuję ten tańszy. Jak będę go stosował postaram się jeść oprócz tego dużo warzyw i nabiału. Jak będzie coś nie tak, zawsze mogę odłożyć na bok :).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 17127 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68105
Słuchaj, ryż jest w cholere tani, albo ten makaron durum z biedronki, to 2,50 za 500g makaronu, czy 400 g ryżu a masz tam jakies 1400 Kcal. Nic tylko szamac, ale musisz miec motywacje do tego !

Zmieniony przez - Arabinhuo w dniu 2012-11-04 11:20:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 576
Po prostu trzeba jeść dużo i nawet więcej niż trzeba. Ryż z warzywami, z kurczakiem mogę robić w sumie codziennie, do tego na śniadanie czy kolacje jeść jakieś sery, do tego maślanka lub jogurt. No postaram się jeść bardziej pełnowartościowe rzeczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

aakg trec

Następny temat

Zestaw na mase

WHEY premium