SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cellulit

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2709

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Koniu151 z działu Odchudzanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2
Błagam pomóżcie mi:( co mam zrobić żeby skutecznie zwalczyć cellulit?:( Używam kremów, masażera gdy mogę to biegam (czyli ok. 3-4 razy w tygodniu). Nie mam czasu ani pieniędzy żeby chodzić na siłownię, ale mogę wykonywać jakieś ćwiczenia w domu. W weekendy chodzę na rower. Błagam pomóżcie!!!:(

Płeć: Kobieta

Wiek: 17 lat

Waga: 59kg

Wzrost: 165cm

Obwód klatki: 77cm pod biustem

Obwód ramienia: 28cm

Obwód talii: 72cm

Obwód uda: 57cm

Obwód łydki: 39cm

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 27,92%

Aktywność w ciągu dnia: Rano ok 6 rano wstaję do szkoły i jestem w niej do godziny 15-16, przychodzę do domu idę na zajęcia pozalekcyjne. W domu jestem 17-18. Potem siedzę w domu lub wychodzę na dwór

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: taniec towarzyski (raz w tygodniu 18-19.30), bieganie 2-5 razy w tygodniu wieczorem (20-22), czasami rowerek, od niedawna brzuszki wieczorem zaraz po bieganiu

Odżywianie: Jem śniadanie-białe pieczywo z szynką, pomidorem lub ogórkiem, cebulą, druga kanapka z dżemem lub twarożkiem+ herbata-jeśli nie uda mi się zjęść śniadania w domu jem w szkole obważanka z sezamem. Obiad o godzinie 16 sama zupa (np. pomidorowa, zalewajka) czasami drugie danie (kotlet schabowy z ziemniakami i mizerią); kolacja jeżeli jem to ok. godziny 20-21 ale zazwyczaj jest to podjadanie albo truskawki ze śmietaną i cukrem w kubku od herbaty

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: czuję się bardzo dobrze:D w wieku 6 lat miłam złamaną kość promieniową w lewej ręce

Preferowane formy aktywności fizycznej: bieganie, ćwiczenia domowe, 4-5 treningów w tygodniu ok. dwóch godzin dziennie mogę im poświęcić

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: nie stosowałam

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: głodówka i odstawienie słodyczy....ale żadnej profesjonalnej diety nie miałam

Jadźka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Wracając do spalacza, ze względu na wiek odrazam HYPERDRINE-OD pozatym na pierwszy kontakt są inne spalacze, a co do odżywiania to jest kiepsko, nie dostarczasz odpowiednich składników, wklep sobie tutaj bo chyba nawet 1000 kalorii nie wyjdzie http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie 

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Usunięty przez anubis84 za pkt 5 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 38 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Na powstawanie cellulitu ogromny wpływ ma dieta i to jej radzę się przyjrzeć w pierwszej kolejności.
Przede wszystkim zero słodyczy, ograniczenie do minimum produktów wysokoprzetworzonych i wytrwałość powinny pomóc.

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Następny temat

[art] Ćwiczenia w ciąży i w okresie połogu

WHEY premium