SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cellulit a pigułki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 16719

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9330
temat był juz przeze mnie kilka razy poruszany. Wiele sie mówi o dobrych i złych stronach brania pigułek.Najgorszym ich mankamentem jest cellulit,na ktory skarzy sie prawie kazda kobieta bioraca pigulki antykoncepcyjne.Ten problem dotyczył takze mnie. Przez długi okres brałam "Harmonet" potem "Minulet","Cilest".Ceny tych pigułek sa strasznie wysokie, jest to wydatek okolo 32 zł miesiecznie. W związku z chilowym brakiem gotowki lekarz zaproponowal mi zmiane na pigulki o podobnym skladzie i niższej cenie,tzn sa to pigułki refundowane. Początkowo bałam sie ze jest to jakies "g****" jednak o dziwo cellulit CAŁKOWICIE zszedł. Finanse ostatnio poprawiły sie a ja nie zamierzam wracac do tamtych tabletek.Tabletki ktore biore to MICROGYNON 21,polecam wszystkim kobieta ktore maja cellulitis wlasnie od tabletek antykoncepcyjnych.

Doradca w dziale Fitness
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 212 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5332
Trochę o innych pigułkach-a o tych zawierających cla,które mają zwalczac cellulit słyszałyście?Stosowałyście je?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 41 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1751
najlepszy sposób to abstynęcja :) i problem z tabsami znika :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Missy ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1897 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9840
Ja je bralam i niestety mialam nieprzyjemne skutki uboczne.Ale to super ze komus pomogly zmawalczyc problem "dziure"

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

po"grubas" w dziale fitness
Satisfaction lies in the effort, not in the attainment

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4238 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7288
Jenna faktycznie kiedyś poruszłas juz ten temat i pisałaś coś o tabletkach, które zazwyczaj przepisywane sa dla kobiet karmiących (ale z tego co się dowaidywałam trzeba je barć bardzo, ale to bardzo regularnie nie ma przy nich kilkugodzinnej tolerancji jak przy zwykłych)) to właśnie te o których teraz piszesz ?(mam wrażenie,ze inaczej się nazywały)

http://www.amstaff-pitbull.prv.pl/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 412 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2588
Sorry, jenna, ale jak chcesz sie truć pigułkami za 9zł. o tak wysokiej zawartości hormonów to twoja sprawa, przynajmniej nie polecaj ich innym dziewczynom!Microgynon jest refundowany, bo zawiera bardzo dużą dawkę hormonów, dlatego może być stosowany równiez w innych celach, niż antykoncepcja!
Moja dziewczyna bierze femoden (odpowiednik minuletu)i celulit jest u niej minimalny!!!
Nie opowiadaj przynajmniej takich głupot, że po przejsciu na pigułki o więszej zawartości hormonów znikł ci celulit, pomyśl lepiej o swojej watrobie!


"Kopernik też była kobietą!"

"Kopernik też była kobietą!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
Nie ilość, ale rodzaj hormonów syntetycznych jest tu istotny. Jenna, jeśli np. jesteś kawoszką, to stosowany w Microgynonie lewonorgestrel redukuje działanie zespołu enzymów CYP450, trawiących m.in. kofeinę, co powoduje przedłużenie jej okresu oddziaływania. A kofeina nieprzypadkowo jest składnikiem większości środków antycell I dodatkowo (a może pierwszorzędnie) lewonorgestrel należy do nielicznych progestagenów działających hamująco na receptory estrogenu.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

Zmieniony przez - jogger w dniu 2004-01-02 18:36:01

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 498
Jenna każda z nas toleruje co innego. Jedna nie może przyjmowac tych o bardzo niskiej zawoartosci hormonów, inna z kolei może wyłącznie te o najniższych dawkach. To, że Microgynon jest dla Ciebie ok nie znaczy, że dla 10 innych kobiet także. Co lepsze brałam 3 lata microgynon i było w porządku a ostatnie miesiące to koszmar. Tabletki to bardzo indywidualna sparawa. Microgynon to dość stary preparat drugiej generacji a teraz mamy już czwartą, chyba wszystko jasne nie ? Oczywiście Ty możesz go tolerowac i być z niego bardzo zadowolona : )

pozdrawiam

iza

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 6135 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30354
są i inne pigułki zawierające lewonorgestrel ale to już i tak sprawa do ginekologa.

"Wszystko jedno gdzie się żyje,
Raz się chudnie, raz się tyje..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8326
Szkoda mi was z tymi pigułami ........... czy to ostatecznosc ? chociaz tak do 25 sie nie truc przynajmniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
O co ci chodzi z tym truciem?Ty masz chyba mózg zatruty przez nieświadomość albo księdza z wiejskiej parafii
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 58 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8326
Lulek boshe nie mam namysli trucie dosłownego litości ....... nie bede tlumaczyc tego.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

JAKĄ ODŻYWKĘ WARTO ZAKUPIĆ ???

Następny temat

DIETA I PYTANIA DO FACHOWCÓW

WHEY premium