SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cell Pump

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1066

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 821 Napisanych postów 3900 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 129628
witam,
posiadam polowe puszek cell pumpa,shock therapy i 360 kapsow jablczanu treca.no i mam pytanie:jak to brac?

organizmowi starczy te 10 g,wiec stosowanie w dni treningowe 5g na czczo(cell pump),ok.5g przed treningiem(shock) i 3 g jablczanu po,jest chyba troche bez sensu..? czy nie ?:)

myslalem o stosowaniu shock przed treningiem,jablczan po,a w nietreningowe cell pump godzine po sniadaniu(po wzieciu na czczo niewiele mi brakuje do jego zwrocenia). no i dodatkowo jablczan po tajskim,na ktory chodze 2 razy w tygodniu.

wypowie sie ktos?:)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1806 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5490
ja bym zrobił tak:
DT 4kaps cm3 rano porcja CP przed trenem (jak Ci się skończy CP) wstaw Shocka
DNT 4kaps cm3 rano

żeby rosnąć to trza umić;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 136 Napisanych postów 18684 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 117415
zgadzam sie z propozycja dawkowania mihupaw'a :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
a nie lepiej po?? ponoc najwazniejsza porcja wlasnie potreningowa ;d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7150 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 84652
może być i po

nie ma ściśle ustalonego terminu na zażywanie kreatyny, ważne jedynie aby robić to w miarę systematycznie

aby utrzymywać jej stężenie we krwi

panowie wyżej zasugerowali się zapewne niewielkimi ilościami argininy w cp, która w może poprawić komfort treningu

"Chęci i cierpliwość to wielbłądy, które mogą
Cię przewieźć przez każdą pustynię"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
bralem jak poradziliscie i z efektow bylem zadowolony,ale przyszedl czas na kolejny cykl,a ja wciaz mam polowe shock'a plus 1/3 puszki cell pump:)

no i generalnie chcialbym wykorzystac tego shock'a,z racji,ze juz troche lezy u mnie na polce(mam nadzieje,ze nie stracil swych wlasciwosci w tym czasie),a poza tym chcialbym cos pobudzajacego przed treningiem(white flood mam koncowke,a nowego raczej nie kupie skoro sa wycofali duze opakowania). no i zostalo mi jakies 200 kapsow CM3..

wiec jak radzicie to brac?? jablczan 2-3 kapsy rano,plus shock przed treningiem i cell pump mniejsza dawka po?? chcialbym go jednak uzywac,bo to dobry stack,takze szkoda,zeby lezal bez sensu:)

czy moze tylko shock przed,cell pump po,a w nietreningowe jablczan 4 kapsy rano? albo CP..powiedzmy,ze zamiennie.

??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 67 Napisanych postów 10282 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52628
shock przed,cell pump po,a w nietreningowe cm3
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zgubienie tluszczu poprawa rzezby

Następny temat

dla mamy

WPC