SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Carbo dla 16 latka

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2962

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 161
siemka mam 16 lat ostatnio postanowilem zrobic cos ze swoja niedowaga. Na razie przez ostatnie 2 miesiace cwicze hantlami teraz cwicze treningiem domatora. Staram sie trzymac diety. Na razie udalo mi sie przytyc ok kilogram. Gdy bede odpowiednio przygotowany fizycznie to w wakacje zamierzam kontynulowac trening na silowni. Wtedy zamierzam brac zwylke bez dodatkow carbo. Moj tata mowi ze mi to niepotrzebne i wraz z latami przytyje. Chcialbym przytyc jak najszybciej bo mam jush dosyc swojej chudzizny. Czy w moim wieku moge bez problemow brac samo carbo czy moze powinienem sie trzymac diety i ostro trenowac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 216
Moim zdaniem dieta + jakiś dobry gainerek załatwi sprawę:)
Musisz wyliczyć sobie jakie masz zapotrzebowanie kaloryczne w ciągu dnia aby przytyć i tego się trzymać. Rozłorzyć to na jakieś 7 posiłków które będziesz spożywał co 2-3 godz.
Zapewne jesteś ektomorfikiem więc aby przytyć musisz dużo dużo więcej jeść niz normalnie ale nie twierdze że jest to niemożliwe;)

Zmieniony przez - kamillo090 w dniu 2007-04-13 23:25:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 444 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 25032
Na razie trzymaj sie dobrej diety i porządny trenng domatora, jak zaczniesz ćwiczyć na siłowni to po ostrym treningu ew. możesz szamać carbo bądź dextroze. Dieta to podstawa!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
carbo to "sproszkowany ryż" tak z bardzo dużego uproszczenia, nie oczekuj cudów po węglowodanach, równie dobrze możesz jechać na słynnym ryżu z jabłkiem.

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
postaraj sie raczej włożyc jeden mały choćby posiłek z przewaga węglowodanów- szybko po treningu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1390
mój stary mi tez mówil ze to przyjdzie z wiekiem. zakupilem se magnuma 8000 za 100 zł i 5 kg przyttylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 3208 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17274
4 kg odżywki
5 kg masy

Istnieją trzy rodzaje kłamstwa: przepowiadanie pogody, statystyka i komunikat dyplomatyczny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
ostrożnie z carbo zwłaszcza w tak młodym wieku!! nieumiejętne stosowanie moze w długim okresie czasu doprowadzić do cukrzycy... a to ciężka i niebezpieczna choroba...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31477
wilhelm masz na to jakies badania albo cos?
czy tak tylko pleciesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 633 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10208
w dziale progress była o tym mowa z tego co pamiętam..

-
najważniejsze w życiu jest mieć cel i do niego dążyć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
pleciesz?? rozwiń tą myśl...

według mnie przyjmowanie dużych porcji glukozy a z tego w większości składają się odżywki typu carbo w dłuższym okresie czasu może doprowadzić do upośledzenia funkcjonowania trzustki i huśtawki insulinowej... a to moze byc przyczyną rozwoju cukrzycy...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31477
Wydaje mi sie , ze jestes w bledzie
Przeciez org.zdrowego czlowieka jest zdolny wytworzyc tyle insuliny ile potrzeba.Zjesz cos slodkiego to wytwarza jej wiecej.
Choruje juz 13lat i nie slyszalem aby ktos tak zachorowal.
Jakbys mial na to jakies badania to bylo by fajnie bym wiedzial wiecej o mojej chorobie


Zmieniony przez - RuLon w dniu 2007-04-04 14:27:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wziaść??jaki spalacz w mojej sytuacji??

Następny temat

vitargo itp. VS carbo

WHEY premium