SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki bezpieczny suplement na redukcję dla 16-latka?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1668
Wiatam!
Mam 15 lat(prawie 16) zaczolem cwiczyc silowo jednak jestem "zalany tluszczem" mam 163cm wzrostu waze 62 kg(przed odchudzaniem 68) chcialbym zmiejszyc ilosc tluszczu regularnie uprawiam poranne albo potreningowe aeroby staram sie utrzymac diete ale to mi nie wystarcza.... chcailbym siegnac po bezpieczne suplementy
Dowiedzialem sie ze L-Carnityne moge stosowac.... Jednak uslyszalem wiele opini o braku jej skutecznosci zdecydowalem sie na fat burner czy to dobry wybor?(jeszcze nie kupilem) chodzi mi konkretnie o ten uniwersala. Aha czy fat burnera moge tez stosowac? Z gor dzieki za odpowiedz Pozdrowienia!!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1668
w tym problem z e schudlem na poczatku a teraz zastoj...... od 2 prawie 3 tygodni nic... stoje w miejscu wedlug sposobu na forum moja zawartosc tluszczu to 21.3% :( pomozcie!!!Co moge zrobic wiecej aeroby refularne po treningu silowym dieta taka ze na sniadanie zawsze okolo 50g. platkow owsianych plus jogurt badz mleko. Na obiad nie mam duzego wplywu ale jem go duzo mniej nigdy ziemniakow jak juz to ryz albo surowki slodyczy zero... slodkich napojow zero... w szkole czesto chleb czarny z kurczakiem twarogiem itp... czasami ryz albo jakas salatka w zamian kolacje zazwyczaj jakis serek naturalny z bananem.... albo twarog albo tunczyk. Dieta wydaje mi sie ze jest ok aha jeszcze jedno pieczywo biale prawie zero jak juz to czarne bez karmelu!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3610 Napisanych postów 36538 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260901
kofeina/kawa 200mg przed treningiem
suplementacja - lecytyna, omega3, bcomplex

tanio i skutecznie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
do tego dieta i zielona hebrata i masz podstawowy kompleks :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
Qazar napisales ze skupil bys sie na treningu siłowym ? siłowym a nie na rzezbe?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
tak silowym :D
podczas diety reducyjne WAZNE jestaby NIE redukowac ciezarow ;
redukcja ciezarow redukcja miesnei a tego chyba nie chcesz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
o kurcze a od 2 tygoodni jade serie po 20powtórzen ;(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 259 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3160
Qazar mam pytanie.... ostatnio wyslalem swoja mamusie na pomiar TT i wyszlo jej ze ma 36 kg TT ;/ ma juz 46 lat i jest po wycieciu jednej nerki..... chcialbym ja odchudzic bo za 10 lat to bedzie juz tragedia... bedzie gorzej i gorzej i na starosc bedzie z niej jedna wielka kulka... co z nia zrobic? Mocniejsze suple praktycznie odpadaja... wiek, brak nerki... tak samo dieta białkowa (nerka) ruchu brak.... no prace domowe schody wyjad do sklepu pranie sprzatanie to tyle... trudno zaczac biegac z takim balastem... czy orbitrek bylby dobrym razwiazaniem? co ejszcze mozna jej polecic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Oczywiscie ze tak ,do teog dieta srednio weglowdanowa ze zdrowym tluszczem (oliwa z oliwek,tran,ryby,orzechy,olej lniany) ,lecytyna,zielona cherbata i wystarczy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

cykl - zapodajcie rada

Następny temat

Pytanie o Hi Tec Protein 80

WHEY premium