SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Calkowity brak poprawnych planow treningowych na mase.... ;/

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2114

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Acha. Z glowa to moze byc ulozone, ale teraz bedzie trzeba to wykonac. Ile zajelo Ci nauczenie sie poprawnej techniki wykonywania cwiczen?? (oczywiscie pytanie retoryczne) Pozdro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
O kurce juz nie wiem co cwiczyc..... Do tej pory te 2,5 miesiacy byl split, ale moze warto zmienic. ;(

Co do pooprawnej techniki itak odpowiem na to pytanie. Chodze na silke 1 doswiadczonym kolega. Ten gdy tylko zauwazy ze cos zle robie poprawia mnie, sam pytam sie go o rady itp.

Bery89 odnosnie czego ankiete? FBW SPLIA i jeszcze czzegos tam??


Zmieniony przez - Thierryy w dniu 2009-11-28 11:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 17852 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 63608
ja to bym tutaj sobie pyknol cos z HBW (tak zeby juz calkiem namieszac)

podstawowy prosty (np gora/dol)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Thierryy uzupelnij dane z profilu - to jest ta ankieta
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 364
Tak juz ;) Paru rzeczy jeszcze mnie probowalem, wiec lepiej nie klamac...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
bukolek

No tak to jest poczatkujacy, jak sama nazwa dzialu mowi, tu sa TYLKO poczatkujacy, nie musisz tego podkreslac.

FBW jest lepszy bo poczatkujacy nie ma tak opanowanej techniki zeby poprawnie zrobic splita.

a co do rzeczy ma tutaj technika do splita?
chodzi ci o technike wykonywania np. przysiadu? ktory znajduje sie w splicie? to jest podstawa full body, wiec o czym ty mowisz najpierw sie zastanow moze.

I tak np. po treningu plecow bedzie mial zrytego bica a miesnie plecow beda zregenerowane juz po kilku dniach.


omg, rece opadaja jak to czytam.
mowisz wiec ze przetrenuje plecy a bica nie ruszy? jak jestes magikiem to moze ci sie uda.

Dlatego lepiej cwiczyc te same partie kilka razy w tygodniu mniej a czesciej - FBW.

jak narazie to nic nie wyjasniles dlaczego upierasz sie przy full body

Dalej przy FBW masz cwiczenia wielostawowe gdzie cwiczy sie cale cialo, ktore na poczatku jest cale slabe. A w splicie zaraz wezmie sie za cwiczenia izolowane, osobne serie na lydki, przedramie i kaptury??? Po co???

a kto powiedzial ze przy splicie cw zlozonych nie ma?
kto ci powiedzial ze przy splicie beda izolowane partie ktore nie maja wiekszego wplywu na przyrosty may i sily?

dlaczego odrazu zakladasz najgorsza opcje splita, najgorsze polaczenie, najgorsze programowanie podstawowych parametrow? bledy, i bzdury, bo nie potrafisz uzasadnic swojego zdania?


Acha. Z glowa to moze byc ulozone, ale teraz bedzie trzeba to wykonac. Ile zajelo Ci nauczenie sie poprawnej techniki wykonywania cwiczen?? (oczywiscie pytanie retoryczne)

Teraz twierdzisz ze technika przy full body bedzie zayebista, ale przy splicie juz nie
wyjasnij mi jakim cudem poczatkujacy wykona technicznie przykladowo mc cwiczac full body, a zle trenujac splitem? jakie to ma tutaj znaczenie?
odpowiem ci zadne, bo szukasz jakiegos uzasadnienia ale pograzasz sie jedynie.



A co do HBW to nie wiem po co takimi wymyslami w ogole mieszac w glowach poczatkujacym.


Thierryy

o to mi chodzilo

https://www.sfd.pl/Ankieta_w_dziale.-t411741.html


Zmieniony przez - Bery89 w dniu 2009-11-28 21:43:15

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
Ty, ale o co Tobie chodzi??? Skup sie nad tym co czytasz. Co Ty piszesz??? "I tak np. po treningu plecow bedzie mial zrytego bica a miesnie plecow beda zregenerowane juz po kilku dniach (to ja napisalem).
omg, rece opadaja jak to czytam.
mowisz wiec ze przetrenuje plecy a bica nie ruszy? jak jestes magikiem to moze ci sie uda. (a tak Ty odpisales)" Głowa Cie boli czy jak??? Wlasnie na odwrot napisalem.

Gdzie ja napisalem, ze przy splicie nie ma cwiczen stawowych?? Po co wciskasz cos czego nie napisalem???
"kto ci powiedzial ze przy splicie beda izolowane partie ktore nie maja wiekszego wplywu na przyrosty may i sily? " Weź wyluzuj. Predzej czy pozniej pojawia sie te cwiczenia i nie wciskaj tu lur. Czwiczac bica w splicie nie korzystasz z modlitewnika??? Nie opierasz reki o kolano??? Nie???

"Teraz twierdzisz ze technika przy full body bedzie zayebista, ale przy splicie juz nie " Znowosz konfabulujesz??? Chodzi o to, ze te bledy narobia mniejszych szkod bo cwiczysz te same miesnie 3x w tygodniu a nie raz.
Nie chce mi sie czytac w ogole tego. Rob dalej sobie splita.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 354
bukolek ja w FBW uzwyam modlitewnika do cwiczenia bica

FBW jest dobry jako "ogolnorozwojowka" 2miesieczna przed pierwszym "powaznym" cyklem.

jak komus podejdzie to cwiczy tym dalej, jak nie to czemu ma na sile robic cos, tylko w mozgu bedzie mial bloka psychicznego bo robi cos wbrew sobie.

teoretycznie na kazdym dobrze rozpisanym treningu zrobisz mase, powiedzial bym nawet ze wazniejsze jest trzymanie diety niz dobor treningu bo to juz indywidualne podejscie.

ja osobisice trenuje FBW mam na nim przyrosty i zadowalajace efekty, jak bedzie stagnacja to zmienie na split i na odwrot.

Zmieniony przez - Bandian w dniu 2009-11-29 08:32:50
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 9858 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 59190
Czwiczac bica w splicie nie korzystasz z modlitewnika??? Nie opierasz reki o kolano??? Nie???

nie
nie wiem co to za zasada ze przy splicie trzeba wciskac izlolacje wszedzie, chyba tylko ty tak to widzisz.


ty probujesz na sile wciskac jakies glupoty.
Przy tym wypisujac bzdury na temat jednej metody widocznie nie majac o niej zielonego pojecia.


bukolek

zadalem ci kilka prostych pytan, bo piszesz tak banalne rzeczy ze glowa mala, najpierw piszesz ze nie bedzie mial techniki zeby trenowac splicie, a co do fbw urodzi sie w technika? przykladowo sa identyczne cwiczenia przy full body jak i splicie, tylko inaczej jest programowany split, i ty wciskasz glupoty ze przy splicie sobie nie poradzi bo jest poczatkujacym, ogarnij sie troche, bo twoja wiedza na temat treningu nie jest zbyt wielka a udzielajac sie potrafisz powiedziec tyle co inni zieloni w tym dziale, tylko nie potrafisz nawet tego uzasadnic, byc moze nawet nie wiesz dlaczego polecasz fbw a negujesz inne metody.

radze ci zebys sobie przejrzał NORMALNE treningi

http://www.body-factory.pl/forumdisplay.php?f=23
http://www.body-factory.pl/forumdisplay.php?f=25

ktore ulozyli ludzie ktorzy maja o tym popjecie, zamiast trzymac sie kurczowo glupot ktore panuja w tym dziale juz od dluuugiego czasu.

PAIN IS MOMENTARY, GLORY IS FOREVER...
Klik -->
http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 344 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1898
"nie wiem co to za zasada ze przy splicie trzeba wciskac izlolacje wszedzie, chyba tylko ty tak to widzisz." Jasne. 8 splitow na 10, ktory sie przewija na tym forum zawiera cwiczenia izolowane. Jak nie wiecej.
"zadalem ci kilka prostych pytan, bo piszesz tak banalne rzeczy ze glowa mala, najpierw piszesz ze nie bedzie mial techniki zeby trenowac splicie, a co do fbw urodzi sie w technika?(...)" Odpowiedzialem juz Ci na to pytanie wyżej, ale spoko wkleje: "Chodzi o to, ze te bledy narobia mniejszych szkod bo cwiczysz te same miesnie 3x w tygodniu a nie raz."
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Mam 12,5 - Plan treningowy(Problem)

Następny temat

biceps.. co sie stalo?

WHEY premium