SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZego nie mozna jesc!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5784

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 187 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 733
Mi sie chce zjeść teraz chipsy solone + cola, do tego hamburger ale nie oznacza to że organizm tego potrzebuje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 4524 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 33482
Poza tym nie wiele szynki w szynce w dzisiejszych czasach. Zdecydowanie lepiej stawiac na mieso czy rybe. Zdr.

Zmieniony przez - zaglebieSC w dniu 2008-10-02 11:07:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 793 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11813
padlo haslo "nie pij po jedzeniu" jak dla mnie to powinno sie pic wode zaraz po jedzeniu zeby przyspieszyc trawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1945
Właśnie odnośnie hasła nie pij po jedzeniu. Ja "zapijam" drugie śniadanie dość duże w pracy wielkim kubkiem zielonej herbaty. Czy robie źle?
Jeżeli chodzi o picie to wiem, że dobrze jest wypić sok z warzym przed obiadem ponieważ dobrze działa na soki trawienne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 430 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
odczekaj z piciem po posiłku 30-45min tak samo przed posiłkiem i będzie dobrze.... dużo napoi podczas jedzenia niepotrzebnie rozpuszcza kwas zołądkowy

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 46 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1945
Ok. Dzięki za logiczną odpowiedź. W takim razie muszę coś zmienić. Do tego słyszałem, żeby nie popijać podczas posiłku bo wtedy "szybciej jemy" i zanim dostaniemy "odpowiedź" od organizmu, że jesteśmy syci to już tego mamy za dużo. Dziwnie to opisałem ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 2175 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10847
Gdy za duzo popijamy podczas jedzenia lub popijamy bezpośrednio po jedzeniu to jedzenie miesza się z wodą, przez co dłużej się trawi, a nam zalezy na szybkim dostarczeniu wartości odżywczych
I za 3h trzeba zjesc kolejny posiłek, a jak bedziesz popijał to za 3h mozesz jeszcze czuc poprzedni posilek i bedziesz musiał w siebie "wpychać" to jedzenie

Każdy ma to po prostu w dupie. Oprócz Ciebie. Jesteś z tym sam. Zwycięstwo albo porażka!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 680 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10203
kashtaniak ale może za to soli Ci trzeba :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36
a twarog mozna jesc? i jak tak to lepszy chudy czy tłusty.
a czytalem na forum ze dobrze jest pic melise pod wieczor bo spowalnia trawienie, no i tak robie. a co jecie np po obiadzie, co sobie dojedzenia robicie? i czy codzinnie powinienem jesc owoce i jak tak to jakie (wymienicie)

PS. mam jaszcze taki problem, mam bowiem laweczke od podnad miesiaca i probuje cwiczyc co dwa dni ale nie daje rady bo po 10 min juz wysiadam i nie mam sily
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 2614 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17596
Twaróg-przed snem jak najbardziej,ewentualnie w szkole do kanapek tez.
dobrze jesc owoce,ale jesczze lepiej warzywa ktorych jedz duzo.
owoce jakie sa w sklepie,jablka,pomarancze banany.


Ps.zajrzyj do dzialu trening dla poczatkujacych,wpisz w wyszukiwarce ACT.jest to trening przygotowawczy dla terningu właściwego.a niemasz sily bo zarzucacsz nie wiadomo jakie ciezary pewnie i wykonujesz nie wiadomo jakie cwiczenia

Zmieniony przez - Majbah w dniu 2008-10-02 20:10:02
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odchudzanie help

Następny temat

moje odchudzanie nic specjalnego...

WHEY premium