SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY JESTES ZAWIEDZIONY TRENINGIEM I WYNIKAMI?

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2733

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez apokalipsa z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50
post ten kieruje do ludzi którzy nie sa zadowoleni z wynikow treningu diety i uzyskanej sylwetki,,ktorzy liczyli na wieksza metamorfoze a sie zawiedli, jesli sa tacy prosze sie wpisywac.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Wiek 57 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 12926
krol.leff:"to co powiecie na mnie cwicze juz 13 lat, i od 7 lat nic mi sila nie idzie, wciaz wyciskam 185 na klate ,nawet przy ogromnych ilosciach supli zarcia i koksow,czy to moj kres? a moj kolega po 30 latac wciaz wyciska 90 kg na raz ,a cwiczyl rownie intensywnie jak ja i koksy bral i dieta,
TO GENY!!!!"


Oprócz tych wszystkich czynników, które wymieniłeś jest jeszcze jeden bardzo ważny PSYCHIKA!
Z ilości postów przeczytanych, nie sadze żeby to był twój prawdziwy nick, ale ponawiam propozycję z poprzedniego posta:
przeczytaj podane wczesniej linki i może dodatkowo jeszcze ten:

https://www.sfd.pl/W_pętli_strachu,_czyli_kiedy_warto_odpuścić_-t291532.html

pozdrawiam

Zmieniony przez - r4q w dniu 2007-02-09 23:05:02

nic na siłę - weź większy młotek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
no to ja...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50
a czemu?wiecej szczegolow prosze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
nie wiem po co Ci ten temat...
co do mnie to nie długa historia...jak rośnie, to rośnie z fatem (nie kwestia diety)...jak nie cwicze szybciutko spada...i nic nie wyglada tak jak u innych co mają w dupie technikę,ciezary, rozklad treningu, diety i odzywki. To najbardziej niesprawiedliwy sport, wiesz chyba o tym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1321 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22407
ja

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
Nic sie dzieje się bez przyczyny! Na pewno jeśli nie zabraknie wam cierpliwości uporacie się z tym problemem!
Polecam system kroków:
- na początek sprawdźcie czy nie popełniacie błędów w diecie i w samym treningu (porównując do ogólnie przyjętych norm), podejrzewam, że coś się znajdzie..! ;)
- jeśli wszystko jest git, dieta nienaganna, trening idealny, technika prawidłowa, odpowiednia ilość snu, brak przetrenowania i tp i td, to zacznijcie eksperymentować! Może akurat na was nie działa coś, co działa na większość trenujących - trzeba kombinować! Jest przecież ogromna ilość kombinacji treningów i diet, gwaranuję, że jeśli poszukacie najlepszej dla was dropgi, stagnacja odejdzie w zapomnienie!
- wreszcie suplementacja (ale jako punkt 3 a nie pierwszy! ;) ) - przeogromne bogactwo możliwości.

Wiem, że Ameryki nie odkryłem, ale spokojnie, wszystko przed wami! W tym sporcie nie ma drogi na skróty, często trzeba sporo szukać znaleźć, jednak jeżeli nie będziecie się poddawać i przede wszystkim będziecie trenować SYSTEMATYCZNIE (najważn iejsza rzecz na siłownii!!!!), to efekty na 100% przyjdą!

Pozdro dla wytrwałych!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 50
piprysz synu, ja cwicze juz 20 lat ,po 3 latach doszedlem do 130 kg w wycikaniu, ,osiagnalem swoj potencjal fizyczny, i dalej nie da sie przeskoczyc własnej genetyki,koks oczywiscie popycha nas dalej troche, ale geny to podstawa, sa ludzie nie dbajacy o diete trening suple a osiagaja 200 kg np w wyciskaniu ale to nie ich zasluga tylko genow,
WIEC 1 JEST PEWNE TWOJE GENY CIOE OGRANICZAJA I NIEZALEZNIE CO ZROBISZ GENOW NIE PRZESKOCZYSZ
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
można...ale koszt olbrzymi. i kupa czasu.tak mysle..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Źle myślisz. Jesteś od urodzenia zaprogramowany i osiągniesz w końcu stagnację w przyroście masy i siły. I choćbyś zeżarł wagon koksów i codziennie wpieprzał wiadra supli i miał idealną dietę oraz trening nic ci to nie da. Tylko sobie możesz zaszkodzić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 794 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 27328
a jak komuś chodzi tylko o dobra sylwetkę to inna sprawa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1104 Wiek 43 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21991
do ADOBA43 - no widzisz, biorąc pod uwagę twój profil i wypowiedź, oraz współdyskutantów (przede wszystkim ich wiek) nie przyszło mi do głowy, że rozmawiam z gościem co "cwiczy juz 20 lat ,po 3 latach doszedl do 130 kg w wycikaniu" i zebrało mu się na płacz jakie to życie kulturysty jest ciężkie... ;)
Poza tym jak widzę (patrząc na twoje najnowsze posty w dziale doping) uporałeś się już ze swoim problemem stagnacji, więc kłopot z głowy, prawda?
Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów na nowej drodze życia!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomozecie ? Pomozemy ! %-)

Następny temat

Jak nazwya sie ta Dieta w dziale odzywiania

WHEY premium