SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYKL DLA MNIE NA LADNY MIESIEN - SOGI

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4115

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uczę się i staram się jakoś pomóc tylko nie lubię jak jestem ponizany a moja praca idzie na marne.

..::>>Ręce Które Leczą<<::..
YaVoR
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 1299 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16262
Nikt Cię nie poniża a kpiny zaczęły się dopiero wtedy jak brnąłeś w zaparte zamiast napisać jak człowiek że znasz podstawy ale jeszcze nie jesteś ekspertem i nie znasz wszystkich niuansów. To żaden dyshonor:)

mafia.doping.full-hardcore.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
"Zwiększyłem ilośc Deci w 2 rozpisce w celu przystosowania i ocenienia reakcji organizmu"
aha a kto bedzie te reakcje ocenial i po co? Mysle ze nie wiesz o czym piszesz i piszesz 3 po 3!
P.S. Od kiedy jestem tutaj moderatorem to mam prawo oceniac wypowiedzi lamerow!
Tak wiec prosba do ciebie lamerze, jak nie masz pojecia to sie nie pchaj z poradami, chyba ze chcesz nowe konto zalozyc i zaczac od poczatku!




***********************
Moderator dzialu doping
***********************
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko wiecie yawor lubi takie cykle rozpisywac nie dawno tez rozpisla fajny cykl. najppier sama dece a pozniej po dece winko i mowi ze tak jest najlepiej. on jest najlepszym znawca w ty dziale zostawcie go pozdro

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Rozumie, ze smiejesz sie z kolegi bo sam uwazasz sie za duzo lepszego znawce ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko spice nie nasmiewam sie z kolegi i nie uwazam sie za znawce tylko ze mna to sie sprzeczal ze to polaczenie jest dobre. a ty tez jestes super znawca szczegolnie w odroznienu co do deki jesli to ty byles bo nei pamietam?? ale jestem pewine ze taka jak byla na zdjeciu to holenderska deka nara

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050


Widze, ze tamten temat nie zostal do konca wyjasniony ... oki - w takim razie proste pytanie do Ciebie - w jakim kraju jest produkowana Deca ktora widzisz powyzej ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 104 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2292
Chlopaki to jak to wkoncu brac najlepiej? A co do pytania to chyba grecja?

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

Noc mineła na daremnie była dupa, ale ze mnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 844 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27935
siemanko stayr ja jestme przekonany ze to jes holenderska poniewaz wie mze grecka jest w innych ampulkach nawe na tej ampulce pisze w rogu ze jest z holandii. narka

CHRON MNIE BOZE PRZED DIABLAMI W MUNDURZE O NIEBIESKIM KOLORZE!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 3448 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 57050
Sam widzisz Dadycool jakie tu geniusze dopingu bywaja ... jest "przekonany", "wie" ze to jest holenderska ... To nic, ze wlasnie taka Deke sprzedaja w greckich aptekach ... to nic ze Organon ma swoja filie w Grecji i ze wlasnie tam produkowana jest Deka taka jak zamiescilem na zdjeciu ... wreszcie to nic, ze wystarczy wejsc na holenderska stronke Organona by przekonac sie, ze w Holandii robia jedynie deke w 1ml ampulkach zawierajaca 50mg substancji aktywnej ... Wazne ze Saa twierdzi ze to jest Deka prosto z Holandii bo tak jest napisane na ampulce
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prosze o podpowiedz

Następny temat

Meta dla początkujących.

WHEY premium