SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CYCLONE PICTURE

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 70420

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1371 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35090


dzis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
fajny bezrekawnik, reszty nie widac ;]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
Moim zdaniem nie wygląda to dobrze. Mam inny gust i nie chciałbym tak wyglądać
Dla mnie to nie dobrze wygląda gdy ktoś jest aż tak zalany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 762 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17180
Matat, Ty chyba jestes ten mistrz genetyczny z wąska talia, wiec wierz mi że wypracowanie takiej sylwetki to ciezka robota. Spojrz pierwsze strony lub były fotki jak cyclone był po dece? - klocek totalny. Jezeli reszta prezenetuje się tak jak łapa to bdb i graty

Trwaj w tym co kochasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
Konkret progres.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1690 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23356
progresu wogole nie widac, bo zdjeciu nie pozwala ocenic,tyle, bic spompowany po treningu, tyle, wiecej nic nie mozna powiedziec, tymbardziej czy jest progres czy nie ;]

Zmieniony przez - gateway93 w dniu 2010-04-27 19:45:02
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1250 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 10562
[quote] Matat, Ty chyba jestes ten mistrz genetyczny z wąska talia, wiec wierz mi że wypracowanie takiej sylwetki to ciezka robota. Spojrz pierwsze strony lub były fotki jak cyclone był po dece? - klocek totalny. Jezeli reszta prezenetuje się tak jak łapa to bdb i graty


Żaden ze mnie mistrz, ale wypracowanie zalanej sylwetki to moim zdaniem średnio ciężka praca. By wypracować sobie zalaną masę wystarczy kupić trochę sterydów i nie ograniczać się za wiele z dietą jeśli chodzi o kalorie, węgle proste i cukry. I oczywiscie ćwiczyć
No ale ja zupełnie nie o tym chciałem gadać. Nie ważne czy łatwo czy nie, chciałem tylko powiedziec że nie podoba mi się taka sylwetka i nie chciałbym tak wyglądać. Za dużo fatu i wody, ja na miejscu autora bym z tym walczył w jakiś sposób.
A mistrz ze mnie żaden, popatrz na zawadka, tramala czy pepa :) Oni dopiero wyglądają dobrze. Zawadka sylwetka wręcz świetna i z tego co wspominał, też wypracowana bez dopingu a wymiary jak moje tylko przy dużo mniejszym wzroście. To jest mistrz genetyczny :)

Zmieniony przez - Matat w dniu 2010-04-27 22:26:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 657 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 51103
Witam! Cyclone co z tym Gh?? Kilka stron wczesniej wspominales o tym magicznym srodku ;) jak wrazenie, opisz co nie co. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 412 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12824
gateway, nie pierdool, jak widac cyclone nie robil piorunujacych postepow wczesniej, ale na tym zdjeciu widac znaczna poprawe patrzac na wczesniejsze foty.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 2777 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26262
a kto sie przejmuje zdaniem jakiegos małolata z 93 ? pokaz swoje zdjecia Cyclone progress ladny ale pal juz sadło

Wychowany na Polskiej ziemi mych korzeni sie nie wypre

http://www.sfd.pl/Moje_Skromna_Domowa_Siłownia-t754975-s3.html#post11 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

OCENCIE MOJA SYLWETKE!!! DOBRA GENETYKA 17 LAT.

Następny temat

Coke 18 lat !

WHEY premium