SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO jest nie tak ze mna?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
SIemka
Ogolnie od 2 tygodni cwicze, diete mam od tygodnia, w ten tydzien skoczylem z 65 na 67 kg (a moze zalalem sie woda?)
No ale nie w tym senk, dziennie ide robic rano klocka, ~kolo 12 i kolo 18.. Nie ze chce, tylk oze musze . Klocek jest normaly ;P
Czy To normalne przy masowce? Czy co?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Według mnie przeżywasz jak mrówka okres, jeśli jesz to musisz to strawić to raczej oczywiste, więc walisz kloca :D

Ale niech też się ktoś inny obeznany wypowie :)

Zmieniony przez - MCtoshkin w dniu 2012-10-09 19:16:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
To faktycznie nienaturalne, ze wydalasz

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
SMieszne buhahaha. Ze smiechu poszedlem jeszcze raz na kibel, ale generalnie pytam - czy taki metabolizm pozwala mi zwiekszyc mase miesniowa ;P
Boje sie ze miesnie ktore tak ciezko probuje zrobic, wysram
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 36395
no, ja raz znalazłem w klopie kawałki mojego bicepsa więc uważaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 290 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7197
Moj kumpel (straszny ektomorfik) masujac z 75+ na 90+ robil trzy razy dziennie. Jezeli klocek jest klockiem, a nie sraczka, to wg. mnie jest to normalne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie znam się na tym, ale na logikę jesz, a budulcem mięśni jest białko, które się wchłania i z tego rosną mięśnie, a srasz tylko jedzeniem. Chodzi o to, że wszystkie te wartości zostały bądź nie zostały wchłonięte przez organizm i srasz tylko jedzonkiem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
KURR!!~! Taaak! oboje macie soga ! :D Dzeki za rozwianie moich watpliwosci, bede teraz walil do kibla z usmiechem na twarzy, bez patrzenia czy tric tam w srodku nie lezy xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
jakos inaczej dzis, bo ino 2 kupy ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 265 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3521
Układ trawienny szybko działa. Z jednej strony to dobrze z drugiej natomiast lipnie masz bo idąc idziesz do kumpla czy do dziewuchy zawsze musisz zostawić co nie co w ichnym kibelku ;))) Skoro często się wypróżniasz to znak, że możesz ładować w siebie jeszcze więcej papu xDD

Everyday Normal Guy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 268 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2496
No ale czy z przybraniem masy to nie koliguje jakos? A co do srania po innych, to raz czy dwa nie zaszkodzi, ale wyobraz sobie ze robilem u karola 1000 razy kupe a u laski 9000 razy kupe, to jest 10000, (10000:100)*4=Srania : zuzyte rolki papieru * 4 zł = 400 zł, popatrz ile zaoszczedze. A wody to nie licze XD
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta masa 82kg

Następny temat

Odchudzanie .!!!

WHEY premium