SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CARBONOX - Carbo nowej generacj! Już w ofercie!

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19169

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740
dlaczego nie ma mniejszych (kilogramowych) opakowań?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
wlasnie , przydalyby sie folie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1903 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 12352
Mam wrażenie, że Olimp powoli wycofuje folie. Zauważmy, że tegoroczne białka, gainer, bulk i teraz carbo wersji w folii nie mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 740
ale w katalogu 2010 jest carbonox w opakowaniach 1kg i 4kg to więc może jednak coś będzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 11601 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70678
czemu nie ma potasu?!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Odbiegnę trochę od tematu Carbonox a chciałbym się skupić na izomaltulozie. Interesują mnie jakieś nowsze badania dotyczące wpływu izomaltulozy na zatrzymywanie wapnia w tk kostnej. Badanie które to wykazało jest z 1996 roku bodajże. Może Pan Ambroziak lub Biniu mają coś nowszego jeśli tak proszę,..... soryy za off top pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 3613 Wiek 45 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 19374
no niestety ale cena przesadzona. 4 kg carb bx kosztuje około 5 dych. czekałem na ten produkt, ale w tej cenie narazie odpuszczam

Here we stand or here we fall, history won't care at all...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5770 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 42384
nie jest tak zle w porownaniu z cenami konkurecji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
1. ufff dlugo czekalismy na ten produkt

2. Adrianus mam nadzieje ze mylisz sie - zawsze bardzo cenilem male opakowania od Olimpa - folie - dobra cena i mozliwosc testowania smakow

licze ze z czasem wejda i folie

3. s.m.p.a.
przeszukam - ale prosze przypominaj sie - walcze z kolejnym numerem PB
i moze mi umknac !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Witam,
Mam pytanie, bo niedługo kończę redukcję i chce zacząć robić Masę ale czystą i interesują mnie proporcje (maltodekstryny, glukozy, izomaltulozy)na 100 gram.
Jest to dla mnie bardzo ważne bo nie chce się zalać a nie wiem czy nie lepsze będzie Vitargo.

Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aneta Florczyk wicemistrzynią Polski w podrzucie

Następny temat

Omega 3 - pytania do ekspertów (Ambroziak) :)

WHEY premium