SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CALCIUM GLUCONICUM - POMOCY...

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
Witam.
Kiedyś przeczytałem ze Wapń wspomaga redukcje i dzisiaj po zajeciach stwierdziałem...a...zobacze moze bedzie jakis tani wapń...i kupiłem CALCIUM GLUCONICUM bo był najtanszy:) (5zł za 50tab.) w domu czytam ulotke świadomy, że aptekarka mogła mnie w konia zrobić i okazało sie ze zawiera:
44,7mg wapnia(wapn glukonian jednowodny-500mg)- oczywscie aptekarka obiecala ze jest tu 0,5g jonów wapnia
oraz substancje pomocnicze:
kraboksymetyloskrobia sodowa, talk i magnez stearynian.

Nie chce sugerowac odpowiedzi na pytanie ale...Chyba popełniłem bład kupując ten tani lek:)

Szukałem przez godzine na SFD odpowiedzi jaki wapn kupować, ile go brać i czy nie zaszkodzi mi na CKD(odkładanie sie w nerkach i powstawanie kamieni etc.) no i niewiele na ten temat znalazłem oprocz tego, ze wapn kupowac za dolary przez internet:) i lykać 800mg rano 1200przed snem(jem zma apteczne a wiecej niz 1g wapnia przeszkadza we wchłanianiu cynku wiec to chyba odpada...)
Co poradzicie?

właściwie chodzi mi o odp na pytania:
Jaki wapń kupic(tani!!! i nie z netu...bo az tak straszliwie mi na nim nie zalezy...nie mam niedoboru tylko chce ew. zwiekszyc redukcje) i jak go łykac z ZMA aptecznym?

Tylko prosze nie piszcie jaki jecie tylko jakijesc najlepiej:)i najtaniej:)(jak znacie ceny to podajcie)

wielkie dzieki.
pozdrawiam.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
MAGICAL (Magnez+Wapń+Witamina B 6) tabletki 1000mg - 120 tabl. cena to ok.20 zł

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
ma 1000mg wapnia????(jonów)

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
Pojedyncza tabletka zawiera
magnez 180 mg
wapń 100 mg
krzem 3 mg
witamina D-3 (cholekalcyferol) 5 mcg
witamina B6 (pirydoksyna) 1 mg

Zmieniony przez - Zdenek_SB w dniu 2007-03-15 16:02:20

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Zdenek_SB - Nie "Magical" tylko "Megical". Tu masz link http://www.athleticshop.pl/product_info.php?cPath=39&products_id=563&osCsid=46c64b7d02df96ec533693b46a3fb834

Co do pytania to radzę ci nie faszerować się chemią, tylko dostarczać magnez i wapń w produktach spożywczych a gdy będziesz starym dziadkiem i będziesz miał większe zapotrzebowanie na te pierwiastki to wtedy ewentualnie kup jakiś preparat chemiczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
chodzi o wspomaganie redukcji.

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 2566 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10268
Jaki staż, waga, wzrost i wiek ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 3809 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 41709
http://www.sklep.grabieniec.pl/index.php?d=produkt&id=509

tu masz link to MAGICALU

tylko jeden klub
kocham aż po grób...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6273 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Oyster shell calcium universala. Cena w granicach 10zl w sklepach z odzywkami, moze w aptece tez.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 1869 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6274
wielkie dzieki domer. o to mi chodziło))

Praktyk nie teoretyk, f***'ty nie bzdety

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 2931 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 24391
biore taki wapn wlasnie z universala
w aptece moze byc ciezko z dostepnoscia, choc pewnie mozna zamowic

a teraz pytanie, jesli ktos zorientowany
z universala jest tez preparat wapn, magnez, cynk za jakies 30zeta
ale jak wiadomo cynk jest blokerem wapnia:/
w ogole oplaca sie kupowac taki specyfik?

(sory, ze tak wtracam sie)
pzdr

----> www.pajacyk.pl <----

na weekendach mnie NIE MA!

::]]}|{{[[:: a44 - electro glide in blue

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zrzucenie wagi i poprawa kondycji

Następny temat

jak przyśpieszyć metabolizm?

WHEY premium