SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika Sports - Lipo Rush - Czy ten spalacz naprawdę działa

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73014

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
witam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2
jestem po 1 treningu na LR tak sie yloyzlo ye jest to trening wieczorny 30 min slowni oraz 20 min biegania mimo poznej pory pobudzenie na wysokim poziomie i bardzo wysoka potliwosc stosowalem juz 2 spalacze z nizej polki i musze przyznac ze LR zapowiada sie najlepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 465 Napisanych postów 52009 Wiek 54 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 199651
cieszy nas to
1

WILNO I LWÓW,MIASTA POLAKÓW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 448 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10525
on kupuje np bialko za 100 zł przykleja swojo etykiete i sprzedaje za 250 tylko dl d****i to jego suple hupl hihihi

nowy uzytkownik

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Znawca tematu sie wypowiedzial he he . Ja mam po tym kopa tylko na treningu pozniej zamulam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 26 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3819
To moze cod od siebie.
Wlasnie koncze Lipo Rush. Dieta jest, traning 3 razy w tyg. Powiem szczerze, ze spodziewalem sie lepszych rezultatow po tym suplu bo tak zachwalany prze Roberta na mnie nie robi wrazenia.
Porownujac go do mojego poprzedniego spalacza Man Schorch to LR wypada bynajmniej slabawo. Od razu zaczalem od dwóch tabletek dziennie i nie zauwazylem zwiekszonego pobudzenia i podwyższonej temp. I gubienie fatu raczej zawdzieczam mojej diecie.
Przereklamowany tak samo jak Hyper Pump ;)

Zmieniony przez - matikte w dniu 2013-06-10 14:32:45

Zmieniony przez - matikte w dniu 2013-06-10 14:33:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Pierwsza seria jaka poszła w obieg była napakowana, następne wyraźnie słabsze.

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Też od 3 dni biorę lipo rush, I energii daje sporo, można ćwiczyć I ćwiczyć, na bieżni po 75-80min robie lekko. Potliwość ok, myslalem ze może będzie trochę lepsza ale na razie jestem przy braniu połowy kapsa. pewnie przy całym będzie lepiej.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
koxamans nie snuj glupich teorii :) Też jakiejś ekstremalnej potliwości nie zauważyłem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Ty jesteś cały jak głupia teoria. Odświeżasz 2-3 tygodniowe tematy i nic w nich nie wnosisz.

Testowałeś partie z przed roku i teraz że jesteś taki pewny siebie?

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwa Moc Muscle Testa?

Następny temat

Muscle Test Od jakiego wieku zaczac stosowac Lipo rush

WHEY premium