SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika Sports - Lipo Rush - Czy ten spalacz naprawdę działa

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73007

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Czy ja ci gamoni ubliżyłem ? Myślisz że zawsze tak samo cie będzie geranum klepać jak za pierwszym razem ? Niech sie Michal lepiej wypowie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 811 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11006
Co tak klepiesz klepaczką, nie chciałem cię urazić. Po prostu mówię jak jest, to są moje osobiste odczucia. Jeśli ma się rok przerwy od stymulantów to tak, ma prawo klepać jak należy. Mam porównanie z tym z przed roku. Niebo a ziemia, nie tylko pobudzenie ale również palenie.

''Wino czyni ubogiego bogatym w fantazje, a bogatego biednym w rzeczywistość''
***Platon***

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
p******e to nie będe sie z tobą sprzeczał o jakieś g**** nie mój w tym interes
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
nie dawmo zaczalem to szamac efekty pojawiaja sie bardzo szybko nawet przy mojej duzej tolerancji na takie specyfiki, czuje sie na tym jak nafurany wiec polecam

Niech Matka wie że ćpiesz
wszyscy wiedzą to bankowo
ćpaj sport nałogowo
plecy się same nie zrobią
weź nie przejmuj się wrzuć to niejednorazowo
w siebie nie rób tego z głową tylko ćpaj oporowo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1211
Można to łykać w wieku 17 lat?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3
witam ja jestem w trakcie stosowania lipo rusz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 451 Wiek 84 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12411
Fajnie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 165
u mnie juz pojedzone całkowity progres to 17kg w w dol i 13 cm w talii mniej.

Niech Matka wie że ćpiesz
wszyscy wiedzą to bankowo
ćpaj sport nałogowo
plecy się same nie zrobią
weź nie przejmuj się wrzuć to niejednorazowo
w siebie nie rób tego z głową tylko ćpaj oporowo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 44 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 26
Te suple naprawdę działają co do Lipo Rush'a to petarda niesamowita tylko wiadomo same suple roboty nie zrobią, bez diety i odpowiednich treningów rezultatów nie będzie!!! A i nie polecam dla małolatów, to nie są słabe rzeczy !!! Ale jak Koksu mówi że "Nie ma lipy" to "Lipy nie będzię" !!! Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 183
Mowicie ze Lipo Rush ten spalacz dziala okej?Nie jestem przekonany co do takich supli ale jestem przed redukcja i nwm co zakupic polecacie Lipo?Dziala na 100%?Dobra definicje zrobic mozna?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwa Moc Muscle Testa?

Następny temat

Muscle Test Od jakiego wieku zaczac stosowac Lipo rush

WHEY premium