SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika Sports - Lipo Rush - Czy ten spalacz naprawdę działa

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 359 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3491
ja przez miesiac schudlem 6kg na diecie i areobach/kardio/hitt. spalacze sa dobre jak chcemy zejsc ponizej 10% fatu. tak to kasa w bloto
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9590
Biore ten spalacz 4 dzien i musze przyznac ze jest hardkorowy...
Moim zdaniem swoje prawdziwe dzialanie ujawnia podczas cardio. Potliwosc jest strasznie ogromna. Uczucie goraca w srodku jak bym mial w sobie piec. Ma tez dosc fajne dzialanie jesli chodzi o humor i nastroj do cwiczen, pewnie sprawka geranium. Biore 1 kapsulke rano na pusty zoladek, zazwyczaj przed cardio a pozniej druga okolo 17. Narazie nie biore 2 tabsow naraz bo moglo by byc zle:D Strasznie hamuje apetyt. Czuje sie glodny a czasami mam problem
Z przelknieciem jedzenia. Doswiadczylem tez uczucia zatykania uszow podczas treningu, pewnie podwyzszone cisnienie. Jako iz ten spalacz na sporo geranium u niektorych moze powodowac miekka fajke. Ja takiego dzialania nie zauwazylem aczkolwiek libido spadlo konkretnie. Opisze efekty po zakonczeniu lekkiej redukcji. Jak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
brałeś wcześniej coś z geranium?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 310 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1480
Co tu dużo mówić, HARDKOROWY środek i tyle :D. Ma w sobie T2- podstawę jeśli chodzi o spalanie , i przyśpieszony metabolizm. Jak dla mnie środek godny poświęcenia , uwagi .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9590
Co do geranium to pierwszy raz. Jakis czas temu probowalem Stimulant'a X firmy anabolic xtreme.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9590
Po ponad tygodniu uzytkowania waga leci w dol, fat tez, apetyt maly. Wiadomo dieta i trening tez robia swoje. Teraz czas na zle wiesci. Nie wiem czy moja sutuacja ma zwiazek z tym spalaczem. Zaczal bolec mnie sutek jakby gino. Nigdy nie bralem koxow ani ph. Jakies pomysly?

Zmieniony przez - syrop16666 w dniu 2012-08-25 21:52:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
na bank nie od tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 37
ja używam lipo rusch od dwóch miesięcy i jestem zadowolony. biorę 1 tabletkę pół godziny przed siłownią i na końcu ćwiczeń robię cardio 20 minut (rowerek lub bieg). Pocę się dużo przy tym. schudłem 6 kg. widać efekty. Faktycznie zmniejsza apetyt. Czuję się po nim bardziej pełen energii i pozytywnie nastawiony.
Wreszcie widzę kształty swoich mięśni. :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 218
michał a skad wy surowiec bierzecie do tego lipo

Zmieniony przez - woytekkkk w dniu 2013-01-01 10:54:15

Gain gain gain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 565 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6849
mnie w zeszłym sezonie poleciało 6kg w miesiąc przy czym diety nie miałem konkretniejszej, tylko zdrowo się odżywiałem. Przy tym trening grapplingu 4x w tyg, na siłkę chodziłem tylko 1 raz w tyg (mało hardkorowo ;p) i na inne cardio też raczej czasu nie było.

Kurczak ryż i kreatyna zrobią z ciebie sk***ysyna.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwa Moc Muscle Testa?

Następny temat

Muscle Test Od jakiego wieku zaczac stosowac Lipo rush

WHEY premium