SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Burneika Sports - Lipo Rush - Czy ten spalacz naprawdę działa

temat działu:

Robert Burneika - Hardcorowy Koksu

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 73013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
ty to jestes

Zmieniony przez - ban4life w dniu 2012-06-20 19:14:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 81 Napisanych postów 1126 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 26840
pozamiatal chlopak :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 136 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 433
Widze ze duzo znawcow tematu jest... HAHA ... Jestem Ciekawy czy macie taka wiedze na temat supli <wszystkich> czy tylko rżniecie takich specjalistow? Ja nie oceniam supli puki ich sam nie sporobuje albo ktos z moich znajomych... PZD

Pomoglem zajzyj na moja stronke... SuperTrening.com.pl Nie ma LIPY...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
koala - jadlem suple kiedyna gowno mowiles ka ka, za to co kupilem moglbym sobie kupic nowa fure... specu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 357 Napisanych postów 1970 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 69272
odnosnie spalacza powinien dzialac napewno bo ma t2 w skladzie tak samo jak hiperlean fx7 i ten dziala napewno jeden z lepszych na rynku bez mege, mega cpalni!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak ludzie kupuja to znaczy ze musi dzialac i to dobrze, tylko ciekawe jak rzutuje na zdrowie z takim skladem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500
to ze kupuja to znaczy ze jest dobra reklama poza tym sprzedaje to gosc czyli robert ktory jest teraz na topie. ale chcialbym przypomniec temat zalozony przeze mnie czy ktos ktobral lipo rush moze sie podzielic swoja opinia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz jak by bylo dno, to jeden drugi by kupil , powiedzial ze shit, na forum ludziom porozgadywal i po sprzedazy, widocznie opinie sa ok, dlatego sprzedaz idzie, o ile to nie trick ze mowi sie ze idzie aby podswiadomie wyrobic opinie itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500
.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 57 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 500
Ale właśnie sęk w tym ,że nikt nie pisze że lipa anie że jest dobry
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Prawdziwa Moc Muscle Testa?

Następny temat

Muscle Test Od jakiego wieku zaczac stosowac Lipo rush

WHEY premium