SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa mięska/El Suelo

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19155

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3581
Witam! Dziś rozpoczęłam pierwszy poważny trening, zaczęłam od treningu obwodowego. muszę przyznać, że lekko nie było, ale jakoś poszło. co to diety, wrzucam miski z wczoraj i dziś. wczoraj chyba lekko przesadziłam, ale jakoś tak się dzień złożył i zakończył grillowaniem, stąd jak dla mnie przerażające wartości.







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3581
co do napojów, to wypiłam 2 l wody i 2 duże kubki naparu z pokrzywy, skrzypu i mięty (słodzone odrobiną stewi) i przyjęłam standardowo 6 kapsułek oleju z wiesiołka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51565 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Martina jak nikt nie wpisał Ci odpowiedzi to masz taki znaczek nad wypowiedzią "karteczka z żółtym ołówkiem"-to jest edycja i pozwala na dopisanie info do wypiski ,a nie musisz dodawać tym samym kolejnego posta

Zmieniony przez - MagdaLenka88 w dniu 2013-06-23 22:36:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3581
Dziś był dość ciężki dietetycznie dzień. Ciągle zastanawiałam się co zjeść żeby było więcej białka, a mniej węgli. jak widać, nie poszło to zbyt dobrze, ale zrobiłam zapasy mięsa na kolejne dni oraz zakupiłam odżywkę białkową żeby się troszkę wspomagać, oczywiście w granicach rozsądku. po wczorajszym treningu zakwasy na pupie i udach czuję dziś wyraźnie, więc trening zaliczam do udanych ;) jutro dalszy ciąg walki z białkiem...
do picia: 1,5l wody, dwa kubki naparu z pokrzywy, skrzypu i mięty, kawa z mlekiem,
suple: olej z wiesiołka, wit C 500 x 2



Zmieniony przez - El Suelo w dniu 2013-06-24 22:10:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
jakis straszny hardkor sie zrobil, czy tylko u mnie sie wyswietlaja takie dziwne rzeczy??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 26831 Wiek 18 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 283202
Co to znaczt dziwne rzeczy?

A ja nie jestem za ciężka jak na swoją wagę?
http://www.sfd.pl/Ruda_DT_/_Debiuty_2015-t1044538.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
postaraj sie po prostu nie jeśc tyle owoców, na co ci one, jedz warzywa a nie wcinaj cukry proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 638 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8377
Ruda, tym razem wyswietlil mi sie normalnie temat, ale za pierwszym razem skrypt, tak jakby source a nie storna i nie moglam nic odczytac same dziwne znaczki java albo php :/ i to mi sie zdarzylo dzisiaj z kilkoma tematami juz, moze to moj komp, choc raczej obstawiam ,ze serwer forum, bo z innymi stronami nie ma takich problemow :(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 145 Wiek 36 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3581
wczoraj był dzień treningowy, pierwsza część z treningu obliques wykonana, choć myślę, że następnym razem dołożę obciążeń bo jakoś mnie mocno nie zmęczyły. mój grzech dietetyczny na wczoraj to popcorn, byłam w kinie i mój TŻ zakupił, nie mogłam się oprzeć. ogólnie miałam wczoraj wrażenie że ciągle jem i choć udało mi się dobić ilości białka odpowiedniej, nie było to bez wysiłku. mam nadzieję, że z czasem będzie lżej.

napoje: standardowo woda, ok 2l lub więcej, 3 napary z pokrzywy, skrzypu i mięty plus herbata zielona
dieta+ warzywa (szczypiorek, mieszanka warzyw chińska mrożona, pomidory z puszki)

a oto i trening:
A.

A. Przysiad ze sztangą na plecach
15x 16kg/ 15x 16kg
B1. Wyciskanie sztangi poziom
15x 11kg/ 15x 13kg
B2. Przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha
15x 18kg/ 15x 25kg
C1. Prostowanie nóg w siedzeniu
15x 18kg/ 15x 20,3kg
C2. Wznosy tułowia z opadu
15/15
D. Plank: 20s


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
taaa, a to jest ciekawe, jak ludzie piszą ze "mięso jest szkodliwe" a później jedzą popcorn ktory z samego założenia jest toksyczny, spytaj szczury ktore sie tym truje
Jak do swojej diety będziesz dorzucac takie rzeczy to pózniej stwierdzisz ze tyjesz i to wina diety, bo nie zauważysz ze tu zjadłas tu wypiłas.. albo masz stałe przekonania co do jakości jedzenia albo ich nie masz, nie ma posredniego podejścia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROSZE POMÓŻCIE !!!!!!!!!!

Następny temat

Megan chce się pozbyć balastu!

WHEY premium