SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Budowa masy mięśniowej - pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
czyli po prostu jesc jeszcze więcej?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów kształtowania sylwetki i tego jakie są efekty w tym kierunku. Zakładanie celu jako 100 kilogramów nie jest zbyt sensowne. Równe dobrze możesz nie trenować i jeść dużo, a prędzej czy później będziesz ważył zakładaną masę ciała. Tak, jak napisałem wcześniej. Wklej nam zamiany obwodów ciała wraz z każdym tygodniem pomiarów w obecnym cyklu treningowym, a nie od początku przygody z kształtowaniem sylwetki. Wtedy będziemy mogli zobaczyć jakie w rzeczywistości są efekty.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
Nie były robione więc nie wkleje, czyli co według was bardziej zaawansowani koledzy mam zrobić??? Musiałbym jeść więcej aby zbudować coś a nie dam rady tak, nie mam apetytu wgl zasługa tamoxa i izoteku tak uważam a 4k kcal pchać w tygodniu gdzie mam szkole nauke silke to średnio generalnie, nad apetizerem myslalem ;D albo mk ale te sarmy to syf wg mnie

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
golimonka
Nie były robione więc nie wkleje, czyli co według was bardziej zaawansowani koledzy mam zrobić??? Musiałbym jeść więcej aby zbudować coś a nie dam rady tak, nie mam apetytu wgl zasługa tamoxa i izoteku tak uważam a 4k kcal pchać w tygodniu gdzie mam szkole nauke silke to średnio generalnie, nad apetizerem myslalem ;D albo mk ale te sarmy to syf wg mnie


Kaloria kalorią ale jak już na bank nie chcesz jeść więcej to zwiększ jakoś tego co jesz teraz albo dodaj sobie Mk 677 dla apetytu.
Chociaż ja myślę że dieta to nie problem u ciebie tylko intensywność na treningu
A i możesz dodać cardio na bank zwiększy ci apetyt jeżeli na tym ci zależy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
No waga dziś na czczo 90.5 pokazała heh, wymiary 1 cm moze w każdej partii zleciało od cyklu więc tam wiadomo..

O co chodzi ci z tą intensywnością? Rozpisalbys sie?

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Chodzi mi że może stoi wszystko bo zostawiasz za dużo mocy w rezerwie na przykład jak robisz ciężka serie i zaczyna piec to kończysz set a w rzyczywistosci dało by się wycisnąć jeszcze powtórzenie albo dwa.
Nie wiem tak podsuwam pomysł tylko ty znasz siebie i potrafisz realnie ocenić czy to może być powodem czy nie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
Ale ja nie pisze ze wszystko stoi, waga tylko nie rośnie...

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6274 Napisanych postów 76045 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754916
W zasadzie to nie wiesz jakie są efekty budowy masy mięśniowej, w sytuacji gdy nie kontrolujesz pomiarów obwodów ciała. Oczywiście o ile dobrze zrozumiałem, ponieważ w kolejnej wypowiedzi piszesz, że nastąpiły spadki obwodów o 1 centymetr. Przede wszystkim zacznij kontrolować efekty kształtowania sylwetki. Wtedy dopiero będziemy mogli stwierdzić, czy rzeczywiście nie ma efektów. Poza tym, zawsze możesz dostarczyć kalorie z produktów bardziej przetworzonych, a to jest bardzo proste. Wystarczy do posiłku zjeść sorbet, który objętość ma bardzo niewielką i już masz dodatkowe 100 gramów węglowodanów.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
Sorbet? No węgle proste mam sporo już z żelków jedzoncych po każdym treningu i soku... orzechów planuje sobie wrzucić tak z 25g może codziennie do tej owsianki nawet tłuszczu cos podbija, bialko lekko i kcal ruszą moze ta mase

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 186 Wiek 19 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6590
I jeszcze takie pytanko bo miałem zmieniony plan na odbloku teraz, 4 dni w tyg: pon i czw klata barki biceps plecy triceps , wtorek piatek nogi i brzuch (lekkie treningi dosyc), reszta dni off. jestem juz generalnie odblokowany (badania zrobiłem, dół sprawny itd.) Na jaki plan zmienić się oplaca? Split jakiś czy fbw lecieć ? Myslalem nad splitem ale ze względu na mniejsze możliwości organizmu czy bym go za bardzo nie przemeczal?


Zmieniony przez - golimonka w dniu 2022-09-25 17:33:48

Mali ludzie czerpią ogromną radość z błędów i gaf popełnianych przez ludzi wielkich

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Budowa masy mięśniowej - porady

Następny temat

Zapotrzebowanie kaloryczne

WHEY premium