SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch a masa

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1076

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Wiek: 17
Wzrost: 176cm
Waga: 62
Staż: 2-3 miesiace
Cel: 67kg

Witam , od 2 miesiecy jestem na masie . Przytylem przez ten czas 4kg.
Jestem bardzo szczuply ale te 4kg sprawilo ze zalalem swoj brzuch.
Przez te 2 miesiace nie cwiczlem brzucha bo zalezalo mi zeby najmniej spalac kalori.
Zbliza sie lato bedzie cieplo , chcialbym aby moj kaloryfer powrocil a zarazem dalej chce tyć.
Da się to połączyć? Do wakacji chcialbym przytyc 5kg i wyrzezbic kaloryfer.
Dziwnie brzmi , masa i rzezba jednoczesnie. Co doradzacie?
Bedac na masie mozna cwiczyc brzuch? Nie zatrzyma to porcesu tycia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 590 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 11170
Zależy w jakim stopniu jesteś zalany. Też masuje od ponad dwóch miesięcy, ( 5 kg do przodu ) ale krata dalej sie przebija.
Jeśli wszystko poszło Ci w brzuch to może czas mocniej trenować bądź zmienić trening ?

'It's not because of that, it's not because of money
Works in my blood and I kill 'cause I'm hungry'

-

'Pain demands to be felt'

-

'Where there is life - there is hope'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
Jednocześnie tego nie zrobisz, ćwiczyć brzuch można, a nawet trzeba, tak jak wszystko.
Ważysz mało,nie powinieneś myśleć o zbijaniu wagi, pewnie nabrałeś troszke na wadze i brzucha już tak nie widać jak przed.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Problem ze moje przybieranie na wadze widac tylko po brzuchu. Nie wiem czy to wina treningu , konczyny biceps czy lydka mam napiete ze wogole grama tluszczu nie widac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Myslalem zeby do mojej nazdwyzki kcal ktora mam obecnie tj400kcl , dodac 200kcal i zaczac mocniej trenowac brzuch?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 484 Napisanych postów 6372 Wiek 89 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 120575
A jak wygląda dieta? Odżywiasz się prawidłowo? Trenowanie brzucha nie sprawi, że tłuszcz z niego zejdzie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Diete ukladamlem juz dluzszy czas temu. Jem tylko zdrowe jedzenie , ryz kurczak , ryby , omlety i tp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 100
Z moją dietą w 2 miesiace przytylem 4kg , po mnie nie widac ale waga nie klamie. Tylko brzuch ze tak powiem zaczyna sie krąglic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
jak jadasz na oko to pozniej tak wychodzi, ze rosnie brzuch a nie miesnie
zbyt duza nadwyzka kalorii

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
wrzuc tu swoj przykladowy dzien jak sie odzywiasz i rozpisz zapotrzebowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
monkey22 Doradca
Ekspert
Szacuny 33078 Napisanych postów 23167 Wiek 43 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 278055
Musisz mieć coś z dieta nie tak jak należy , ja aktualnie na masie przytyłem 11 kg a kaloryfer nadal widoczny - słabo bo słabo ale jednak widać
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

split na mase i sile

Następny temat

Witam! suplementy

WHEY premium