SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch.

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 11787

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3001
no poprawilo sie, z rzuciles troche fatu, ale jeszcze wiele męki przed toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
haha Czyli o 6paku moge zpomnieć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1001 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32410
Nie, tylko chodzi o to, że jeszcze troche czasu upłynie niż go sobie wyrobisz o ile starczy Ci motywacji, choć w to nie wątpie jeśli Ci naprawde zależy.

"Jest światło i ciemna droga
Jest noc i blaknąca nadzieja
Był sen, który raz był mój"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No tak, masz coś tam ale nie wiem jak robiłeś 8 miesięcy i nic nie było... ułóż dietę, biegaj i dziennie brzuszków min. 300. Rano ze 70, po szkole 100 i wieczorem resztę a jak jeszcze masz siłę - więcej. Ja robie aż zdechne - czyli takie HIIT jakby... ;p

Zmieniony przez - Nevitro w dniu 2008-04-23 14:47:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 203 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2338
hadeszziom widze to kolejny temat w którym stajesz się męczocy i jednoznaczne odpowiedzi Ci nie wystarczają...nie powiedziałes nam ze nie masz diety, a nie masz wiec nawet nie znasz swojego zapotrzebowania kalorycznego a co dopiero gadka o obcinaniu bilansu węgli...

Ćwicz jak zwierze, zachowuj się jak człowiek...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
A6w nie działa jakoś rewelacyjnie na zrzucenie paru kilogramów,są to ćwiczenia bardziej na rzeźbę,a więc przy sporym tłuszczyku lipa. Trzeba najpierw zrzucić ten tłuszcz (tak jak koledzy pisali wcześniej odpowiednia dieta itp.) na tej fotce nie ma,aż tak dużo tłuszczu... jak na 30 dzień to wygląda na t o,ze nie za bardzo sie przykładasz! na tej fotce "2 pak" jest ledwo widoczny!!! javascript: test('');
javascript: test(''); Jeżeli masz możliwość to ćwicz na czczo wtedy będa lepsze efekty! PoZdr.

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Słabo się przykładam ... możliwe - Mam zacząć jak skończę od nowa A6W (w międzyczasie robię ABS2) do tego siłownia, basen i rower. Nie znam dokładnych danych tak jak bilans kaloryczny itd... Na focie słabo widać ale wg widać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 691 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23619
Hadesziom cięzko jest wyrobić porządny sześciopak.Potrzebna jest odpowiednia dieta,trening,motywacja i troche czasu.Na zdjęciu widać, że nie masz zbytnio dużo tłuszczu ale mięśni nie masz wcale.Myśl planowo,planuj sobie wszystko, od razu Krakowa nie zbudowano.Pomyśl co będzie jak zrzucisz całkowicie tłuszcz.Będziesz wyglądał jak anorektyk a chyba tego nie chcesz.W tym sporcie najważniejsza jest wiedza,wiedza i jeszcze raz wiedza.Bez niej będziesz tylko przeciążał organizm i nic z tego dobrego nie wyniknie.Na początek poczytaj posty podwieszone .Ustal sobie ile kalorii powinieneś dziennie pochłaniać,ile białka ,węgli,tłuszczu na kg masy ciała.Ściągbnij sobie dziennik vitalmaxa,ustal gramature posiłków i będzie cacy.

Ból przemija, chwała jest wieczna!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 54 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 475
Tu nie chodzi o dietę dzięki,której zrzucisz 10 kg , poprostu lekka dobrze dobrana dieta (i tak nikomu nie zaszkodzi ) moim skromnym zdaniem powinieneś ćwiczyć intensywniej nie koniecznie a6w czy ABS
Staraj sie sporo biegać,skakać na skakance,pływać, uprawiać sporty typu gała (piłka nożna), kosz,siatka itp. a mięśnie,które masz zarysowane uda sie "wydobyć". Na pewno skoncentruj sie na szóstce,bo jak na 30 dzień to kiepsko... To co napisałem wcześniej + a6w+ ewentualnie coś innego np. ABS II i efekty na pewno będą widoczne!!

"Zjednoczeni w czerwieni WIDZEW ŁóDź"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czyli jak ukończę cały cykl A6W to zrobię przerwę tydzień i znowu. Ale miałem już chyba 4 sytuacji, w których nie robiłem bo po prostu opadłem z sił. Może dla tego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

178cm/88Kg dieta+ćwiczenia mój mikro plan

Następny temat

Tluszcze

WHEY premium