SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bruce Lee słowami świadków, jego uczniów, innych mistrzów, swoich przyjaciół i żony.

temat działu:

Sztuki Walki

Ilość wyświetleń tematu: 155772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 55 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
się bym wstrzymywał z ocenami, 1.godne szacunku jest to iż się ktoś interesuje SW i ma pasję, życie weryfikuje potem wszystko /wiem to po sobie/2. nie oceniajmy Michała.(jeśli ktoś sam nie wyciągnie wniosków, to nic i nikt go nie zmieni/


Zmieniony przez - ocean1 w dniu 2010-05-07 20:42:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 555


I znowu wracamy do stalego punktu wyjscia tzn. gdy podaje zbyst silne argumenty zebyscie na nie odp, a nie umiecie to zaczynaja sie wyzwiska.

Poziom tego forum jak i ludzi tutaj nie jest zbyt wysoki. Dziwi mnie jednak jedna sprawa. :) Dlaczego, Buczach, Kondek, nie odp. nic na opszuczanie reki przez Inosanto?

Tylko podczepiaja Jego bledy i ludzi z JKD koncepcji pod ludzi ktorzy maja rzetelna wiedze i umiejetnosci.

Kompromitacja sa posty co niektorych osob na temat JKD i teorie ludzi z JKD koncepcji.

Oczywiscie zadne fakty do was nie przemawiaja bo dla Was Inosanto i JKD to "swieta prawda" mimo ze to co robi wyglada jak wyglada. ;) Jest na filmiku.

Ludzie tacy jak Olokk, Kondek, Buczah itd. tylko osmieszacie swoimi postami linie JKD koncepcje bo pokazuje jak mizernie mala wiedze macie na temat.

Dlaczego omijacie nie wygodne dla siebie tresci? I czepiacie sie czegokolwiek bym nie napisał. Widzac ze fakty mowia same za siebie to je przeinaczacie i piszecie brednie.

Puar, a ten cytat czemu ma dowodzic ze Bruce zapozyczal techniki z BJJ? Walka w parterze nie oznacza walke na dzwignie. JKD skupia sie na uderzaniu.

Ciekawe ze na str. 143 gdzie jest napisane "Wszystko zebrane w jedno" nie ma wzmianki o grapplingu, walce na kije itd. ;)

Czy naprawde tylko na tyle Was stac podczas dyskusji?

Wkleilem list do Taky Kimury od Bruce gdzie jest wyraznie powiedziane ze Norris uczyl sie od Bruce'a, oczywiscie, notatki Bruce'a lista technik zakwalifikowana jako JKD rowniez mowi sama za siebie brak elementow sambo, jiujitsu, catch wrestlingu FMA, bjj itd.


Wasze wypowiedzi to jakis dowcip. I tak zreszta traktowane jest to forum- nie tylko przeze mnie. ;)

"Elkos, Michał nie jest tępiony właśnie z tego powodu, że to maskotka forum. Kiedyś mu groziłem banami i banowałem za brak kultury, ale podnosiły się głosy, że z Michałem zawsze weselej. Tym samym pozwalamy mu pisać, czasem wlepimy bana jak przegina. I tyle w temacie.

Weź poprawkę na to, że on tak naprawdę nikomu poza samym sobą i JKD nie szkodzi. Niech sobie pisze skoro sprawia to niektórym radość"

Fakty mowia same za sieie. ;) Jeet Kuen tzn JKD koncepcje w obliczu faktow szkodza same sobie, a Ty swoimi teoriami po zlocie jedynie kompromituja ta linie jeszcze bardziej niz ich wlasne teorie z ich obozu.

Moze dlatego w swiecie JKD przez niektore osoby, nazywa sie to nie "JKD concepts" ale "JKD comedy" lub "JKD fraud" ;)





Na filmiku pokazane sa JKD koncepcje.

Komentarze takie jak napisal Kondek itd. mnie nie ruszaja. ;) Bo jest to pajacowanie laikow. Ciekawe czemu nie dostana bana za brak kultury?

A poza tym czy ja do tej pory NAWYZYWALEM JAKAS OGROMNA ILOSC OSOB? Nikogo nie obrazam pisze fakty. ;)

To ze nie macie pojecia o JKD to zadna tajemnica to widac w Waszych postach, moze dlatego tak latwa trafiaja do Was JKD koncepcje. ;)

Tak naprawde to mala garstka osob uwaza ze JKD to koncepcja.





;) To Wasza wiedza w tym temacie jest ograniczona bo Wasze podejscie jest rowniez ograniczone.

Przez ego nie przyznacie mi racji. ;) No ale moze to jeden z wielu powodow dla ktorych produkowane sa tego typu koszulki.


Aha sprawdzilem pana J.D od Czerwonego Feniksa i zdziwilo mnie dlaczego opisal wszystko ze szczegolami natomiast nie napisal od kogo uczyl sie JKD. ;)

Sprawidzilem galerie zdjec oraz filmiki i stwierdzam ze cwiczy on to samo co polscy przedstawiciele obozu JKD koncepcji

http://www.realnawalka.pl/index.php?id=6 

http://www.realnawalka.pl/index.php?id=5

Nie ma zadnej roznicy pomiedzy tym co pokazuje ta osoba na tych filmikach a tym co pokazuja te osoby:










TO CO JEST NA TYCH FILMIKACH TO NIE JEST JKD POD ZADNYM WZGLEDEM.

Dziekuje za uwage. Nie zamierzam brac dluzej udzialu w tzw. "dyskusji" jednostronnej. Gdzie zwolennicy a raczej wyznawcy Inosanto i JKD koncepcji, nawet przestaja uwazac za blad opuszczanie reki gdy robi to ich Guru--- chyba juz wiem dlaczego w Polsce ma nosi on tytul hinduskiego przywodcy sekty religijnej.




Michal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 209 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 555


Na przodzie koszulki jest napisane:

"Absorb what is useless
Reject what is usefull
Add what is specifically
someone else and call it Your own."

Dla nie znajacych angielskiego:

"Absorbuj to co nieuzyteczne
Odrzucaj to co uzytecznie
Dodaj to co jest specyficzne
kogos innego i nazywaj to Twoim."

Ten cytat w pelni ilustruje czym sa koncepcje. ;)

Poza tym Bruce nigdzie nie nazwal JKD koncepcjami. ;)

P.S.

Nie wiem dlaczego pol mojej wypowiedzi wkleilo sie jako link. Ale to swiadczy o fantastycznosci tego forum. Najbardziej smiesza mnie wypowiedzi typu: " Michal nie masz racji", ktorzy nigdy nie mieli nawet styku z JKD. Szczyt bezczelnosci i ignorancji.

Gratuluję. ;)

Michal

Zmieniony przez - MichalJKD w dniu 2010-05-07 21:34:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 338 Wiek 55 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1382
"Poziom tego forum jak i ludzi tutaj nie jest zbyt wysoki."
no ja mam 1.68 -:).
Michał ja jestem osobiście życzliwy ... ale robiąc przepychanki/nie dyskutując robisz źle. Szanuj siebie, szanuj innych to i Ciebie szanować będą. Ja z tematu OUT/to nie na moje nerwy -:).
Konstruktywna dyskusja to taka /moim zdaniem/kiedy wzajamnie od siebie możemy się uczyć i wymieniac wiedzę / doświadczenia.

Zmieniony przez - ocean1 w dniu 2010-05-07 22:14:46

Zmieniony przez - ocean1 w dniu 2010-05-07 22:18:39

Zmieniony przez - ocean1 w dniu 2010-05-07 22:19:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Mamed prawie skończył Japończyka kopnięciami w jądra (gdyby to była "ulica" to nie byłoby 'prawie') , tak dla wiadomości Tyle, że na KSW, jak i wielu innych galach, nie trzeba na nie uważać bo są zabronione.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
MichalJKD z całym szacunkiem ale za bardzo się spinasz, więcej luzu, przecież nie każdy kto zadaje pytanie jest Twoim wrogiem. Masz wiedzę więc możesz się nią podzielić, a na tzw. ataki forumowiczów nie musisz odpowiadać "atakiem", to do niczego nie prowadzi (chociaż są tacy którzy uważają inaczej).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Ja tam nie bedę brał Michałka na poważnie póki z kimś nie zawalczy.

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
OloKK - ale z kim ???????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
OloKK www.olokk.pl
Ekspert
Szacuny 122 Napisanych postów 34575 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 195972
Z kimkolwiek...

OLIMP ENG-PL TRANSLATOR:
2 capsules 3 times daily = 4 kapsułki 3-4 razy dziennie

http://facebook.com/olokk
http://olokk.pl  http://bng-studio.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
tsailifo Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 678 Wiek 58 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5210
Zapewne już z kimś walczył :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Miejsca na gali

Następny temat

Kickboxing Full Contact

WHEY premium