SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak chęci do cwiczeń

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5475

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
co w *******icie jak filozof pod sklepem chłoapk jest przetrenowany a wy piszecie że się nie przykłada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
zaraz stwierdzą też że diety niema

Zmieniony przez - kowalukf w dniu 2010-10-28 17:17:42

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
nie wiem czy robiac przerwe bedzie lepiej,przez caly czas kiedy cwiczylem nie bylo takiego dnia zebym nie opuscil treningu,moze to dlatego ze bylem ciagle ustawiony na to dzisiaj silownia to nic innego w planach nie bylo pewnego razu nie bylem 2 razy pod rzad i po paru dniach wlasnie odechcialo mi sie juz cwiczyc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 77 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6462
Zastanów się dlaczego tak naprawdę chodzisz na siłkę ja w swojej " karierze" miałem dużo przerw ale 90% z nich było spowodowane problemami zdrowotnymi i zaleceniami od lekarzy prosiłem tylko o to żeby móc powrócić i na szczęście teraz to jest możliwe a " ćwiczę" od 8-9 lat w tym tak jak mówiłem sporo przerwy ale po prostu kręci mnie to trening, rekordy, dieta, wyszukiwanie nowych przepisów ( oczywiście na sfd i wchodzenie na to forum) po prostu tak jak wcześniej pisałem zastanów się czego oczekujesz od tego sportu i pamiętaj siłka to tylko 3-4 dni w tygodniu (zazwyczaj, żeby splucia nie było) a większość to dieta, praca nad sobą, pokonywanie w przeszkód ( w twoim przypadku brak motywacji) życzę powodzenia i wytrwałości .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 136 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8300
Jeżeli obecnie chodzenie na siłownię jest dla Ciebie przykrym obowiązkiem to po prostu zrób sobie przerwę/odpuść całkowicie. Trening ma sprawiać przyjemność, a nie być przykrym obowiązkiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
jw. )

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1921
ja kiedy nie mam checi do cwiczen robie sobie przerwe i podczas tez przerwy mowie sobie kurde dlaczego przestalem cwiczyc?? przeciez jestem maly!!! i zaraz wracaja checi do cwiczen ;)

VIVERE EST MILITARE

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 347 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6229
jak mi sie nie chce wyjśc z domu na siłke to 2 liście ładuje na ryj i wychodze.Na siłowni ide do kibla robie siuru biore łyka wody znowu 2 liście na ryj iwłazisz na pełnej ****ie z czerwonym ryjem na siłke i *******isz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
jak prawdziwy animal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
"...Na siłowni ide do kibla robie siuru biore łyka wody znowu 2 liście na ryj..."

oddawanie moczu Cie motywuje do ćwiczeń?

Twoje wymówki są śmieszne.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeróbka wyciągu przy ławeczce

Następny temat

Koszulki treningowe

WHEY premium