SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brak chęci do cwiczeń

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5474

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
nieprawda. Możliwe że jest przetrenowany. Jeśli ćwiczysz nieustannie 3-4 miesiące proponuje tydzień przerwy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 8824 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 107077
nie ma celu nie ma motywacji...

Nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że jego osiągnięcie wymaga czasu. Czas i tak upłynie. ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
"pojdz na impreze" moim zdaniem to zla rada, z reszta jak 90% waszych wypowiedzi. Masz jakis okreslony cel? Po co chodzisz na silownie? Jesli brakuje Ci motywacji to oznacza ze ten sport nie jest dla Ciebie. Ja w mojej malej "karierze" mialem dopiero tygodniowa przerwe. Wystarczy sie spojrzec na przyrosty, na zdjecia ludzi ktorzy tu je wstawiaja, mi to daje za***istego kopa. Poza tym chce cos osiagnac, chce pokazac sobie i innym ze potrafie...

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 182 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4371
cwicze juz ok.7 miesiecy przerw zadnych nie bylo nawet przy zmiannach treningu,moim celem jest dobra sylwetka,nie chce byc tam jakims koxem chcem tylko dobrze wygladac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
A wiec pracuj dalej by osiagnac swoj cel. Oczywiscie gdy juz dojdziesz do tego swojego cielu nie jest powiedziane ze bedziesz mogl przestac cwiczyc, bo silownia to niesprawideliwy sport, to co budujesz latami mozesz stracic w bardzo krotkim czasie.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 348 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6747
gothmori09 zależy też dlaczego u niego jest brak motywacji, czasami jest to przez stres, spięcie i tu będzie dobrym rozwiązaniem impreza, odpocząć chwile co nie oznacza porzucenia siłowni

Twoje wymówki są śmieszne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3159 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 31158
Kazdy ma inny charakter, ja np nie przepadam za imprezami etc. Nie lubie sie na***ac, zjarac, a wiec mozna by powiedziec ze jestem stworzony do tego sportu. A stres wlasnie wyladowuje na silowni.

"Cudze mięśnie zawsze wydają się większe"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 11895 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 164753
ruby przerwy i zmiany treningów muszą być .
Zrób sobie przerwe bo jesteś przetrenowany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 732 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3231
To ty sam musisz chcieć iść i dać z siebie wszystko bo jak będziesz podchodził w ten sposób że ci się nie chce to moim zdaniem nie ma sensu ćwiczyć bo pewnie pujdziesz od***iesz byle jak aby szybciej nie ma sensu takie coś ... Musisz sobie odpowiedzieć chodze albo nie chodze a jak chodze to ZAPIERDZIELAM i nie płacze .. takie mam zdanie na ten temat elo

-= WIDZEW ŁÓDŹ =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 303 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11873
Nie ćwicz sam, rób przerwy, zmieniaj plany treningowe
" Plecy same sie nie zrobią "

Zmieniony przez - Trec94 w dniu 2010-10-28 16:32:05
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przeróbka wyciągu przy ławeczce

Następny temat

Koszulki treningowe

WHEY premium