SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brać coś dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1307

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki, Suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Witam mam prawie 16 lat ważę ok 58 kg przy wzroście 175. Ćwiczę około 1,5 roku i w te wakacje kupiłem gainera i około 1,5 kilo przybylo na masie.. Lecz później trafileem do szpitala i schudłem gdy wyszedłem kupiłem Kreatynę i biorę Ją niecałe 2tygodnie i juz mi się konczy efekty jakies tam są i zastanawiam się czy nie kupic sobie : HMB,kreatynę,białko czy coś innego ?? Polecacie coś?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2255 Wiek 34 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 15677
MEh. Kolejny, który myśli, że ludzie na siłce to na prochach jadą i samo rośnie ._.' Dostęp na forum powinien być możliwy dopiero po przeczytaniu podstaw. Wtedy uniknęłoby się odpisywania na te same pytania po raz setny. Ile można klepać zdanie "dieta najważniejsza" ._."?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 793 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 10421
2 tygodnie i Ci się kończy kreatyna, to ile gramów tego jesz dziennie?
W ogóle wwwwwwróć - przecież masz dopiero 16cie lat i zamiast wziąć się za dietę to Ty prochy kupujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Bo z kumplem wzięliśmy na pół 90 caps i chciałem zobaczyć czy cos da.. Bo po szpitalu spadla mi sila i chciałem odreagować xd wiec kupiłem i teraz chce cos kupic.. A co do diety to staram się jeść w miare dobrze.. To co poradzicie zeby kupic ?

Zmieniony przez - Kapka16 w dniu 2015-01-05 18:49:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
Daj sobie spokój narazie z suplami a przyłóż się do odpowiedniego odżywiania, bo samymi prochami nic nie zdziałasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 591
Ojej... suple to tylko dodatek ;) Skoro takie małe masz przyrosty i nie możesz sobie poradzić po prostu ułóż sobie dietę i jedz więcej. Jesz 3 posiłki np i nie wchodzi masa. to jeedz 5 posiłków dziennie , nie idzie masa ? to 6 a jeśli tego nie jesteś w stanie zrobić to nie bierz się za suple bo one tylko mogą Cię w tym wspomóc ;). A polecam od siebie białko z treca aby nabić kcale gdy już nie możesz nic w siebie wcisnąć bo podejrzewam , że tak jest oraz kreatyne monohydrat za ok. 35 zł z sfd zamówisz. 3l wody dziennie to podstawa ja polecam 5l
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
Mówie, że staram się dobrze jeść. Wody teraz też sporo piję. To kupić kreatynę czy coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 591
Starasz... pomyśl czy to nie za mało ;]. Jak już się za to bierzesz to na poważnie , kupuj monohydrat z sfd bo jest najlepszy i ekonomiczny. 400 caps i cały cykl robisz a nie na spółe z kumplem. 1 przed treningiem 1 po treningu w dni nietreningowe możesz brać 1 dziennie albo wcale tutaj już sam sobię ustal mi się nie chce wchodzić w ten temat, :) Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 14080 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 56924
To dobrze ze sie starasz, ale czy wiesz ile potrzebujesz zjesc by masa szla do gory? A co do supli to masz jeszcze czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
https://sklep.sfd.pl/SFD_Pure_creatine-opis26688.html tą czy
tylko że więcej caps. Ja mam własnie tą i spore sa te caps. A w tamtej jakie sa wie ktos ?

Zmieniony przez - TomQ-MAG w dniu 2015-01-06 01:00:52
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 36 Wiek 25 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 273
mianowicie chodzi mi o przyrost siły i rzeźby..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
obawiam sie, ze nie osiagniesz swoich celow.
za wczesnie jeszcze, nie masz przygotowania praktycznego i teoretycznego

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nie mogę nabrać masy.

Następny temat

Dieta, siłownia, odżywki i witaminy

WHEY premium