SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Koniec a6w i co dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4205

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12849
Witam, wiem, że było dużo tematów na ten temat, lecz mam jeszcze kilka wątpliwości. Otóż w sobotę zakończyłem całe a6w ( kiedy cwiczyłem dzień w dzień mięśnie były bardziej widoczne niż teraz po 2 dniach przerwy, lecz jakiś tam zarys z niczego a6w zrobiło) i w związku z tym mam pytanie: Jaki cwiczenia robic po a6w, tak aby nie zniknął zarys mięśni? Nie chciałbym zaczynac od nowa a6w, ani żeby cwiczenia były dzień w dzień (najlepiej 3 dni w tyg ew. 4) i żeby nie były za długie. Dodam że jestem bardzo chudy, jem dużo białka i ogólnie staram się zdrowo odżywiac.
P.S cwiczenia tylko domowe (nie posiadam drążka itp.)
Pozdrawiam Paweł
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12849
Nie ćwiczę na inne mięśnie z planem, tylko macham sobie hantelkami na różne partie mięśni i robię pompki, a na brzuch to robię 3 razy w tyg.prawie wszystkie ćwiczenie co są na filmiku po 25powt. I dodatkowo 100 polbrzuszków. Ale nie o to pytałem.

Zmieniony przez - LoniczekR w dniu 2012-05-15 17:54:07

Zmieniony przez - LoniczekR w dniu 2012-05-15 17:56:20
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160235 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233689
cwicz normalnie, olej a6w

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 56
spróboj tego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 17188 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 47910
abs II na brzuch polecam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12849
Co do abs2 to robił bym go, lecz chyba potrzebny jest drążek, którego nie posiadam. A to abs 8min daje dobre efekty? Robił już to ktoś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 345 Napisanych postów 9131 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111352
To jest abs1,i tyle ;D dziala podobnie,ale dwójka lepsza

'There is no secret
Secret is just CONSISTENCY WITH HARD WORK'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12849
Czyli został mi do wyboru abs i abs 8min, sorry że takie głupie pytania zadaje ale co jest lepsze?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
A6W to patologia.Katowałeś brzuch codziennie,więc w wyniku stałego napięcia zobaczyłeś jakiś lekki "progres".Oczywiście po skończeniu ten efekt znika szybciej niż się pojawił.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 99 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 12849
Dziwne jest to, że mięśnie widać gdy ich nie napinam, bo gdy napnę to sie tak jakby ' zlewają'. To który trening wybrać?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
oby dwa dobre
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 146 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2984
ja 2 miesiące robiłem ABS 2 i są efekty...oczywiście polecam ABS 2

Masa to podstawa, Rzeźba to zabawa :P

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Warto spalić czy nie ?

Następny temat

Redukcja czy Masa ?

WHEY premium