SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bolące BARKI

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5721

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12404
Witam ,ostatnio bardzo bolą mnie barki ,a raczej stawy barkowe ,co może byc tego przyczyną? ,tu podaje swój trening na barki :wiciskanie sztanki zza głowy 12,10,8,8;wyciskanie sztangi z przed głowy 12,10,8,8;wyciskanie sztangielek nad głowe 12,10,8,8;unoszenie sztangielek do góry stojąc 12,10,10.Może mam za ostry trening? ,a może bycie mi doradzili cos na regeneracje barków? Z GÓRY DZIĘKI(nie obijam sie )
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
na przedramie robie tylko dwa cwiczenia,bo nie lubie cwiczyc przedramienia

"Gdyby tak bylo dobrze, to znaczylo by ze jestes geniuszami genetycznymi, a tak chyba nie jest bo byloby glosno o ktoryms z was..."
Siwex nie bój żaby - jeszcze bedzie głosno
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co ty do strong man startujesz czy jak. 15 seri..to za dużo . I pewnie wyciskasz na siłę.Tak nie można.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 329 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12404
Haha ,dobre ,tam tez bym chciał kiedys wystartować,ale jak na razie to w głowe mi masa(a ten plan to na mase,a nie na siłe).Więc może zmniejszyć ilość seri? to jakie ćwiczenia mam wykonywać na barki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23744
wyciskanie zza karku 12 10 8 8
wznosy ramion przod 8 8 8 8
wznosy bokiem 8 8 8 8
podciaganie do brody 12 10 8 8

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
moze poprostu jestes przetrenowany?zrób tydzien przerwy z treningiem na barki

wątpie aby ból był spowodowany ostrym treningiem.Ja na barki mam duuuuzo ciezszy trening..

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
15 serii na barki to wg mnie za duzo...
":wiciskanie sztanki zza głowy 12,10,8,8;wyciskanie sztangi z przed głowy 12,10,8,8;wyciskanie sztangielek nad głowe 12,10,8,8" - te wszystkie cwiczenia angazuja glownie przednie aktony barkow!!! a powinienes cwiczyc 3aktony... Moim zdaniem przyczyna moze byc przetrenowanie... jak widzisz cwiczac barki twoim sposobem 12serii jest na przod a pamietaj ze te miesnie pracuja takze przy wszelkich wyciskaniach (np na klatke) co w sumie daje bardzo duze obciazenie dla tych miesni i moze zakonczyc sie przetrenowaniem albo nawet kontuzja!!!
Pamietaj tez ze wyciskanie zza glowy jest bardzo kontuzjogenne
Radze zmienic trening - jezeli sam tego nie potrafisz zrobic, to zapytaj w dziale trening.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
ja mam taki trening

5 serii po 10 powtóren wyciskania zza głowy
---------------//---------------zprzed głowy
---------------//---------------przyciąganie sztangi do brody
---------------//---------------unoszenie chantli na boki
------------------------//-----------------------do przodu

I jakos mnie barki nie bolą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
I uwazasz ze robisz dobrze? Kiedys jak zaczynalem przygode z silownia to robilem 8cwiczen po 4-5serii na klatke i bylem zadowolony... teraz jak to sobie przypomne, to chce mi sie smiac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
trening to sprawa indywidualna.Dla jednego tyle serii to za duzo,dla drugiego za mało a dla mnie w sam raz

Barki mnie nie bolą,efekty mam...

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55520
Jezeli tak mowisz to ok ale dla wiekszosci 25serii to za duzo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ovo

Następny temat

tfb&l-karnityna

WHEY premium