SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam chęci i czas na to żeby chodzić na bjj 5x w tygodniu. Nie za dużo jak na początek? Nie przetrenuje się?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1014 Napisanych postów 5402 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136833
Wcześniej pisałeś że masz kondycję dziadka i kilkadziesiąt kg nadwagi. Chęci i czas nie zastąpią wytrzymałości i siły. Po mojemu zacznij 2-3 treningi tyg, ale regularnie, choćby się waliło i paliło. Z czasem sam się przekonasz czy możesz dołożyć więcej. Niemniej bjj to sport mocno kondycyjny, na początku będzie bardzo ciężko, nie nastawiałbym się HUZIA NA JÓZIA że będę mógł ćwiczyć codziennie.
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
w tym tyg. byłem na 4ech treningach i dał bym rade dołożyć jeszcze jeden. no nic , w nastepnym tyg postaram się dołożyć jeszcze jeden albo pozostać przy tych 4ech. dzieki za odp. pozdro

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 1815 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 35261
Pierwszy tydzień zacznij 3 treningi i zobacz jak się będziesz czuł. Zależy jak prowadzone, ale spodziewam się że.... będziesz strasznie się spinał na zadaniówkach i sparingach, przez co nie będziesz wstanie robić 5ciu treningów w tygodniu. Z czasem (2-3 miesiące) nabierzesz trochę kondycji i luzu, to będziesz w stanie dodawać następne treningi.
1

,,chodzić już umiem, teraz chce umieć latać" Eldoka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
spoko. pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tey
w tym tyg. byłem na 4ech treningach i dał bym rade dołożyć jeszcze jeden...
Bez obrazy.
Skoro obserwując swoje ciało stwierdziłeś, że możesz dołożyć piąty trening to po co się nas pytasz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
nie no chodziło mi o to że jak więcej będę trenował to może jestem bardziej narażony na jakąś kontuzje albo coś.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na kontuzje jesteś narażony gdy jesteś przetrenowany, gdy ciało nie ma wystarczająco czasu na regenerację. Ile razy możesz trenować to kwestia bardzo indywidualna. Zależy od wielu czynników: stażu, wieku, obciążenia na treningu, suplementacji, snu, itd.
Reasumując: Nikt ci nie udzieli precyzyjnej rady przez internet. My Cię nie znamy, nie obserwujemy, itd. Sam słuchaj się swojego ciała. Ciało daje radę - dokładasz trening. Czujesz się przemęczony, nie chce Ci się trenować, może jesteś przetrenowany - odpuszczasz trening/treningi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
ok. dzięki za odpowiedz

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Czy na treningi BJJ można zakładać kimono do Judo i czy trener nie zabroni?
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
judogę jak już.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waleczna córka :-)

Następny temat

Problem ze sparingami (boks)

WHEY premium