SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bjj

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2407

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Ok,Judogę ale czy można?Nie jest tak,że trener zabroni i pogoni ?Powie tylko Gi do BJJ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
na początku pewnie można, w niczym nie przeszkadza.
ma jedynie bardziej cienkie kołnierze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja przez kilka lat trenowałem w judodze. Zostały mi dwie po dawnych latach. Nie widziałem sensu kupować nowych. Trener się nie czepiał.
Jednak dużo zależy od klubu i trenera. Niektórzy nalegają aby mieć gi i inną odzież kupione u nich z ich emblematami.


Zmieniony przez - MMA w dniu 2017-01-25 09:38:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
Ok,Dzięki Panowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 137 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6643
A chciałbym się jeszcze zapytać Panów Expertów , czy w BJJ jest walka w stójce i obalenia i rzuty ze stójki?Pewnie są ,ale dopiero na wyższym etapie treningu i na pewno jest ich dużo mniej niż w judo.Ale czy wogóle się je ćwiczy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
oficerbart
A chciałbym się jeszcze zapytać Panów Expertów , czy w BJJ jest walka w stójce i obalenia i rzuty ze stójki?Pewnie są ,ale dopiero na wyższym etapie treningu i na pewno jest ich dużo mniej niż w judo.Ale czy wogóle się je ćwiczy?


są, ale sporo mniej jak w zapasach czy judo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
to ja zadam wam jeszcze pytanie zadawane już tu pewnie milion razy. Cz BJJ jest dobre do walki na ulicy w starciu 1 vs 1 , nie rozważając tego że nagle może podbiec kolega tego z którym walczymy i nas kopnąć w zęby lub ktoś nagle wyciągnie nóż. Zastanawiam się bo mam za sobą 11 treningów bjj i jak narazie trenowaliśmy tylko 3 razy obalenia a prawie wszystkie sparingi zaczynają się z kolan.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
tey
to ja zadam wam jeszcze pytanie zadawane już tu pewnie milion razy. Cz BJJ jest dobre do walki na ulicy w starciu 1 vs 1 , nie rozważając tego że nagle może podbiec kolega tego z którym walczymy i nas kopnąć w zęby lub ktoś nagle wyciągnie nóż. Zastanawiam się bo mam za sobą 11 treningów bjj i jak narazie trenowaliśmy tylko 3 razy obalenia a prawie wszystkie sparingi zaczynają się z kolan.


tak sobie,
spróbuj się położyć na betonie i na nim kulać. Więcej krzywdy sobie zrobisz niż przeciwnikowi. Jest świetne dla ogólnego rozwoju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tey
...Cz BJJ jest dobre do walki na ulicy w starciu 1 vs 1...
antek098! już odpowiedział.
Dorzucę swoje trzy grosze. Na ulicy często walka zaczyna się od przepychanek. Często podczas szarpaniny zadawane są ciosy rękami.
Czy BJJ uczy bronienia się przed uderzeniami rękami? Czy BJJ uczy zadawać ciosy pięściami?


Zmieniony przez - MMA w dniu 2017-01-31 21:53:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
nie uczy ale zanim ktoś mnie znokautuje bo zakładam że po pierwszym ciosie nie padnę odrazu to mogę obalić przeciwnika do parteru i tam go skończyć. Miałem kilka realnych starć w swoim życiu i jak to na pisał antek "kulałem się po betonie" i krzywdy żadnej sobie nie zrobiłem po za zdarciem kolana. co do wymiany ciosów w stójce to wielkich obaw nie mam bo trenowałem kiedyś boks.


Zmieniony przez - tey w dniu 2017-01-31 22:01:53

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Waleczna córka :-)

Następny temat

Problem ze sparingami (boks)

WHEY premium