SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie a sniadanie...

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 13919

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Jak wazne jest nie jedzenie sniadania w bieganiu rano, majacym na celu spalenie tluszczu... czytajac posty radzicie biegac bez sniadania, ja z tym problemu miec raczej nie bede, ale bede biegal z kolezanka (wieskza motywacja do regularnosci i ona sie wlasnie zastanawia czy jak malo zje to jej to w czyms przeszkodzi, chociaz moim zdaniem to moze i jesc i nie biegac bo i tak dobrze wyglada ;p

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niech lepiej je zaraz po bieganiu niż przed
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
dzieki, bedziemy brac sniadanie na stadion, jak milo, wieczerza na lonie natury ;p

Sog za pomoc, bo z dzialu trening wiem ze niewielu jest chetnych ktorzy pomagaja w odpowiedzi na ptania (choc czasem glupie :()

Zmieniony przez - .lukasar w dniu 2005-04-02 00:37:30

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 470 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4399
Ja też niebyłem przekonany do biegania bez śniadania (jak biegałem po śniadaniu i dodatkowym odczekaniu jeszcze 2 godzin ponim to było super a jak ruszałem bez śniadania to było tak jakoś dziwnie)Ale potem wyczytałem gdzieś ,że nawet pierwszo ligowe zespoły piłkarskie w swoich treningach mają uwzględnione poranne biegi przed śniadaniowe i wtedy postanowiłem biegac cały czas przed posiłkiem i popewnym czasie organizm przywykł już dotego i było też spoko.

"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
a ja myśle, że to znowu kwestia organizmu. Osobiście nie mogę biegać na pusty żołądek. Wiadomo, że przed bieganiem sie nie można objadać, ale lekkie śniadanko jak najbardziej.
A co do treningów różnych kadr to też jest zróżnicowane :)
Jak byłam na obozie kadrowym z lekkiej atletyki to treningi mieliśmy po śniadaniu i po obiedzie.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeżeli chcesz spalić tłuszcz to musisz biegać na czczo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 721 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5610
no niekoniecznie. Tłuszcz spala się po 40 minutach biegania jak sie zjadło, wię wystarczy "tylko" pobiegać troszku dłużej.

śmierć w oczach
>>> LIVING ON THE EDGE <<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak sie nie zjadło spala się po 20-25 minuatch. Więc 20 a 40 to jest jakaś różnica. Dla mnie to nie jest "troche więcej"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 45 Napisanych postów 1370 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 15179
A moze oni biegaja dla przyjemnosci (tak wiem to przeciez niemozliwe) albo wyniku!

Run Forrest, run!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
Osobiscie bieganie na czczo mi nie przeszkadza, po okolo 1h zaczynam odczuwac zmeczenie takie ze musze cos zjesc... wiec to wcale nie jest takie straszne!

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiadro, no nie bardzo : "Jak wazne jest nie jedzenie sniadania w bieganiu rano, majacym na celu spalenie tluszczu... "

Lukasar jak ci słabo rano, to wypij mocną kawę przed bieganiem, najlepiej z 1 g tauryny
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

mocniejsza plyometryka

Następny temat

dlaczego powstaje zadyszka ?

WHEY premium