SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rower czy bieganie?:)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czesc
wiec mam pewien problem
mam 193 cm i waze jakies 93 kilo! od piwa mam lekki brzuch:)
chciabym go zrzucic:) biegam od jakiegos miesiaca i jezdze na rowerze:) jednoczesnie trenuje plywanie w AZSie! jakies 3 -4 razy w tygodniu:) dlatego paral nie jestem:)
biegam w zwyklych FILA a jezdze na zwyklym bike:)
teraz zarobilem troche siana i zastanawiam sie w ktora dyscypline inwestowac :)
moge sobie kupic buty do biegania, ciuchy itp, moge tez kupic rower i buty SPD. Dlatego prosze was o pomoc... ktory ze sporwotw jest bardziej rzowojwy i ktory lepiej wplynie na moja sylwetke, stan zdrowia itp.
z gory dziekuje za pomoc, ktora jest bardzo przydatna

pozdrawiam
ryba
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
generalnie bieganie chyba jest lepsze ale lepiej robić cokolwiek niż nic nie robić.. ale o tym chyba już jest w wielu postach, więc poszukaj wyszukiwarką
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
do biegania nie są chyba potrzebne jakies specjalne buty, wystarczą zwykłe halówki, wiec moze lepiej zainwestuj w rower
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
specjalne nie są, ale muszą mieć miękką podeszwę bo możesz sobie kręgosłup nadwerężyć, albo uszkodzić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14730
Ja biegam w halówkach Lancast, mogą być?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Demiurg

Następny temat

Pedal Kick

WHEY premium