SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieganie - jeść przed czy nie jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2802

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
Witam,co mam zjeść przed bieganiem? Słyszałem że na czczo biegać z rana,ale czuję że nie dam rady. Z kondycją nie jest chyba najgorzej, bo 30 minut biegu wytrzymam. Chodzi mi konkretnie o spalanie. Od jutra rana znów zaczynam biegać i nie wiem co najlepiej zjeść. Zazwyczaj rano jem płatki kukurydziane z mlekiem odtłuszczonym. Ew, płatki czekoladowe. Nie mam jakieś specjalnej diety,poprostu sie nie objadam. Chcę znów zrzucić parę kilo.Ostatnio ważyłem prawie 83, biegałem, nie obżerałem się,waga spadła do 79 i odmiesiąca sie utrzymuje. Także taki posiłek odpowiada przed z 40 min przed bieganiem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Jeśli chodzi o wysiłek czy interwał czy aeroby trzeba stosować zamienni zależy także oczywiście od celu naszych ćwiczeń. Moim zdaniem nie można porównywać do siebie tych form aktywności i wybierać co jest lepsze.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Jeśli chodzi o bieganie rano, to nie powinno się biegać na czczo, ponieważ rano jesteś "pusty" w środku i organizm na źródło energii będzie używać mięśni i tłuszczu na ciele, lub coś takiego :P. Także nie za bardzo taka opcja. Na bieganie dłuższe po śniadaniu, to myślę że taki posiłek mógłby być:
-Płatki owsiane (Kukurydziane i czekoladowe to mocno przetworzone G***o)
-Jakiś owoc, np garść rodzynek
-Trochę warzyw
-JAkieś białko, na śniadanie polecam jajka, np w postaci omleta
-orzeszki, np. włoskie,laskowe, migdały
-Jak chcesz to jeszcze szklankę mleka do płatków(2 lub 3%)

Ilości pod siebie, po takim posiłku na pewno będziesz mieć energię,jeśli zjesz powyżej 2 jajek to jedz 2 całę jaja i reszta białka, ponieważ przed treningiem nie za dużo tłuszczy powinno się szamać
Co do spalania tłuszczu, do tego oprócz bieganie potrzeba diety redukcyjnej, ale to znajdziesz na forum już :P

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
ok 1 godz przed bieganiem mała porcja ok 50g musli z dodatkiem jogurtu naturalnego i możesz iść
Jeśli chodzi o to że jesteś głodny zacznij jeść a nie głódź się na noc bo zapewne mało jadasz pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
dzisiaj zrobiłem 6km :) jest dobrze :D tak więc mam nadzieję, że coś kilogramów jeszcze zleci ;) diety stosować nie będę, nie jem teraz za dużo więc myślę że będzie ok. Odstawiłem to co mnie najbardziej tuczyło, chipsy oraz fastfoody. Samo domowe jedzenie, będzie ok;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Pamietaj tylko zęby nie popaść w skrajność czasem możesz jeść zbyt mało i spowolnić metabolizm pozdr

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
na pewno nie jem zbyt mało. jem normalnie 3 posiłki dziennie ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 369 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6513
Przydałoby się jeść 5, ale Michael Jordan jadł 3 i żył, ale pamiętaj że 5-6 posiłkó to liczba optymalna :P.

SIŁA ! :D

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Nie ma co wierzyć diecie Jordana Phelpsa i innych często nie wliczane są odżywki i równe preparaty zastępujące np MRP. A 3 to mało szczególnie jeśli chcesz podkręcić metabolizm

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 96 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 514
no to przy lekkim odchudzaniu co mam jeść z domowych rzeczy? chodzi o takie które zawsze są w domu, nie chcę wydawać pieniędzy na jakieś inne jadło ;) 5 posiłków? podkręcanie metabolizmu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 33 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1262
30 czy nawet 40 minut biegu to za malo, zeby zrzucic wage, a zwlaszcza tluszcz. dopiero po takim czasie organizm zaczyna czerpac energie z tluszczu. jesli chcesz sie odchudzac bieganiem to radze bieg co najmniej godzinny. moze byc mniej intensywny, ale musi byc dluzszy. jak ci ciezko wydluzyc (brak wytrzymalosci) to sproboj ja poprawic np przy pomocy steppera (rzucasz go przed telewizor, wlaczasz 1,5 godzinny film, wskakujesz na stepper i jedziesz do konca filmu). jak sie zwazysz po 2 tygodniach, na pewno bedzie z 1,5-2 kg mniej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
s.m.p.a. ODŻYWIANIE
Ekspert
Szacuny 431 Napisanych postów 56364 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 184874
Panowie waga zależy w dużej mierze a raczej w większej od odżywiania. Z domowych rzeczy możesz jeśc obiady z mięsem zupy warzywne. A do lodówki Ci nie zaglądam więc sorry.

Niedostępny do odwołania. Zdrowia dla WSZYSTKICH!

https://www.facebook.com/pages/Wszystko-Ch**/363238457019620 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gainer

Następny temat

Dieta Low Carb do oceny

WHEY premium