SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bieg na 3000m i 10x10

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2593

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 721
Witam, da sie jakos pogodzic trening na 3km i wahadlowy 10x10m ?
Nie chce miec rewelacyjnych wynikow, tylko

3km ponizej 12:30 [ ale tak zebym mial pewnosc ze na tescie zejde ponizej 12:30 ]
10x10 ponizej 29 sekund

Obecnych swoich czasow nie znam, bede dopiero testowal:)

Dodam, ze 2x w tygodniu obecnie mam trening silowy i w tygodniu wieczorami jestem na BJJ 3-5x/tyg [ treningi nie sa mega meczace, ale ostatnie 30 min sparingow potrafi zmeczyc , aczkolwiek nie zawsze ]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1841
Podepnę się pod temat, też chce do WSO ;)

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny, to jest Polska - moja ojczyzna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1792 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17000
ja tez sie wybieram

Chwila moralnego kaca - jak gówno z siebie dajesz, to do Ciebie wraca.

8,5m/s ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 721
lol , do WSO jest bieg na 1km, 3km jest na podoficerska. obecnie koncze licencjat i chce isc na podoficerke i zaocznie zrobic mgr wtedy na studium oficerskie ~~
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 796
mhmmm niedługo po licencjacie będzie można iść na roczne studium ;p ale zgadza sie ... na testach jest 1000m 10x10 i podciaganie na drążku ... gorzej będzie chyba pogodzić 1000m i podciąganie ;D ja też mam plany iść na WSO ale za 2 lata dopiero ;p

we woju ... ;/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1841
dlaczego uwazasz ze 1000m i drazek to zle polaczenie? :)

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny, to jest Polska - moja ojczyzna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 721
Nie wiem czy w ogole wprowadza te SO dla licencjatow, jesli tak to by bylo super ^^

Tez nie wiem czemu trudno polaczyc drazek i biegi :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 112 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1841
a dlaczego ma nie byc dla licencjatow ? ;>

Mimo to, że nasz los był okrutny, głos historii smutny, to jest Polska - moja ojczyzna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 721
Bo jest dla magistrow?? Pomysl z licencjatami, to z tego co wiem jak narazie tylko pomysl , bez realizacji... Czy zle jestem poinformowany ? ^^
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10199
Dobra nie ma co spamowac tylko piszcie ktos na temat. A co do szkoly wojskowej to tez sie wybieram albo do poznania albo wroclawia ;D Osobiscie mogl bym juz zaczac trening. Mogl bym tez dozucic jakies suple ale to potem... Dodam ze cwiczylem na silce prawie rok ale przed wakacjami skonczylem i nie moglem sie zebrac w sobie zeby wrocic. A wiec piszcie cos o tym bieganiu :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1922 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7236
hej.
polecam zapoznanie się ze stronami biegajznami.pl i bieganie.pl
pamietajcie jesli wiecie co jest na testach to ćwiczcie właśnie to.
pozdro.

"odrobina aromatu zawsze pozostaje na ręce która podaje ci różę"

http://www.sfd.pl/Shula/WFC_CHALLENGE/Dziennik_Blog.2011/2012r.-t803927.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zaczynam biegać i odrazu problem!

Następny temat

Black Pete, kasa sie sypie %-)

WHEY premium