SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bicepsy

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1649

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Mam problem bo odkad zaczolem cwiczyc nie zauwazam przyrostow na bicach wszysko wacha sie w granicach 30-32 cm i odkad cwicze widze tylko przezbe a nie mase. Trenuje fbl na kazy trening a mam ich 3 w tyg. robie tak sztangieli 12 ruchow 6 serii ciezar 8kg, mlotki 12r 3s 8kg. sztanga 25kg 10r 3s. czuje po tym pompe nie mam zakwasow wiec o co moze chodzic ???

z gory dzieki za pomoc

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 18

Waga: 67

Wzrost: 180

Cel treningowy: masa

Staż treningowy na słowni: 7-8 miesiecy

Uprawiane inne sporty: -

Dostęp do sprzętu (np. full osprzęt siłownia, sztanga/sztangielki): sztanga sztangilki

Dieta: jest

Przeciwskaznania medyczne: -

Zażywane suplementy: po cykli kredki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
12 serii na bic 3 razy w tygodniu to niema się czemu dziwić że nie rosną ponad 30serii to zawodowcy tygodniowo nie robią daj 3 serie na trening to wyjdzie 9 na tydzień i wtedy się powinno coś zacząć dziać ale przed tym zrób sobie z tydzień przerwy bo masz na pewno przetrenowana łape

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Czyli np w poniedzialek 3s 12r 8kg sroda mlotki 3s 12r 8kg i piatek sztanga 3s 12r 25kg moze tak byc ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 19680 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 52823
Ja bym zamienil ten fbw na normalnego splita

I moze za malo jesz;]

Czy jest forma Czy nie!
Ja i tak KOKSUJE!
--==GAINER TEAM==--
AllianceBJJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
Mam diete staram sie jesc duzo i zdrowo ale czuje ze i tak jakis gainer uzupelniajacy by sie przydal. Na splita na naszej silowni nie damy rady nie mamy za duzego wyboru sprzetowego jak i ciezarow. Max na sztandze to 72kg podnosze to 3 razu kumpel jedzie tym na serie. Przydalo by sie jeszcze kilka kg tak zeby mozna bylo wszystko przystosowac pod siebie. Dopuki nie rozbudujemy silki to uzgodnilem z nim ze bedziemy ogolnorozwojowym jechac.

Zmieniony przez - bartos925 w dniu 2008-12-24 09:51:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
tak jak napisałeś jak ma być fbw to na każdym treningu inne ćwiczenie po max 3s i bedzie git

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1031 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9023
Niech on lepiej pokaże swój cały plan, bo sie okaże, ze na nogi, klatke czy plecy ma po 40 pare serii tygodniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4831
no fakt jak na bica 32 to bym sie niezdziwił żeby na klate plecy itd było duzo więcej hehe

Big Arms

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 586
na klate mam w treningu 6s 6r a na nogi przysiad ze sztanga 5s po 6r , tric sztanga za glowe 3s po 12r to tak z wkrocie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ACT dla początkującego do oceny

Następny temat

Do wglądu i ewentualnej poprawki;)split

WHEY premium