SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Biceps!!!!!!!????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2086

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mam kilka pytan odnosnie bicepsa:
1)Moj jest długi a nie ma takiej chrakterystycznej kulki... jak cwiczyc zeby ona sie pokazywala??? macie jakies konkretne cwiczenia??
2) Jesli cwicze biceps z tricem to ile cwiczen na niego robic.. robie biceps po tricepsie.. czy dwa wystarcza..?? a moze trzy???
3)jesli dwa to jaki zestaw jest lepszy: unoszenis sztangi prostym gryfem stojac i pozniej na modlitewniku łamanym gryfem wazkim uchwytem, czy tez drugi zestaw :unoszenie sztangi stojac z łamanym gryfem wazkim uchwytem i pozniej hantelkamie siedzac??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
Mam kilka pytan odnosnie bicepsa:
1)Moj jest długi a nie ma takiej chrakterystycznej kulki... jak cwiczyc zeby ona sie pokazywala??? macie jakies konkretne cwiczenia??

"Kuliste bicepsy"

https://www.sfd.pl/temat31462/


2) Jesli cwicze biceps z tricem to ile cwiczen na niego robic.. robie biceps po tricepsie.. czy dwa wystarcza..?? a moze trzy???

Daj coś o sobie- jaki staż?


3)jesli dwa to jaki zestaw jest lepszy: unoszenis sztangi prostym gryfem stojac i pozniej na modlitewniku łamanym gryfem wazkim uchwytem, czy tez drugi zestaw :unoszenie sztangi stojac z łamanym gryfem wazkim uchwytem i pozniej hantelkamie siedzac??


a cvzemu tylko tyle?
Poczytqaj jakie są ćwiczernia na bicepsy:
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ramiona.htm

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hej!! Słuchaj cwicze juz jakies dwa miesiace bez przerwy... nie opuscilem jeszcze zadnego treningu:) wczesniej cwiczylem pare latek ale zawsze z prtzerwami wiec nie bylo to powazne podejscie .. traktowalem to jako raczej zabaawe i niemialem konkretnych efektow.. teraz cwicze te dwa miechy n systematycznie i serio jestem w szoku jak rasne:) ale mam problem z bicepsem.. tzn maly on niejest jak na moje mozliwosci ok 38 cm ale nie mam takiej chrakterystycznej kulki.. jestem wysoki i mam dlugie ramiona wiec moj bic jest dlugi... cwicze biceps razem z tricem dlatego nie robie zbyt wielu cwiczen na bica bo jestem zmeczony po tricepsie..
!)wiec ile cwiczen na niego robic i jakie .. mozesz cos konkretnego powiedziec... tak zeby ta kuleczka sie pokazala:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 91090
To nie zależy od ilośći ćwiczeń, ale od

-popranwego ich doboru
-poprawnego wykonania
-odpowiedniego planu (całego) treningu

Czytaj linki, kóre podałem.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
Michail dlaczego napuisales ze tylko tyle cwiczeń?
Myslalem ze starczy zobic na bicepsa 2 cwiczenia po 4 serie.
Powiedz mi ile ja powinienenm robic? Mam 18lat, 15 miesiecy stazu.
Obecnie robie 2 cwiczenia po 4 serie 12-10-8-8
Moze lepiej by bylo robic 3 cwiczenia po 3 serie?
A moze jeszcze wiecej? Prosze o odpowiedx

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
nie tylko tyle.

ale " a czemu tylko tyle ?" tylko domyslnie jest w ""
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 439 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3038
nie rozumiem za bardzo faka.
2 cwiczenia po 4 serie starcza chyba nie? albo 3 cwiczenia po3 serie. wiec co znaczy tylko tyle
Teraz chyba cos jaze. to chodzilo ze tylko tyle zestaawow cwiczen wymislil po 2 cwiczenia? Dobrze teraz zrozumialem? Czyli 2 cwiczenia jedn ak wystarcza?
Faka napisz mi jeszcze czy moge robic 3 cwiczenia po 3 serie czy lepiej 2 cwiczenie po 4serie.

Zmieniony przez - Geniu86 w dniu 2004-05-04 15:41:43

Liczy się wytrwałość!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 31902 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 94099
wg mnie 2 po 4.

i to nie bylo ' tylko tyle '
ale odpowedz na jego pytanie , ze czemu "tylko" tyle wystrczy do zbudowaia bcpesów itd.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51556 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oki wiec cwicze w tym samym dniu triceps, pozniej biceps i na koniec przedramie... wedlug opinni wielu osob po cwiczeniu tricepsa na biceps wystarczy tylko dwa cwiczenia jak pisze ****... wiec czy taki plan na bica jet odpowiedni:
Cwiczenie ze sztanga łamanym gryfem wazkim uchwytem 12 10 8 8 a po nim (to co wyczytalem w linku podanym przez Michaila) podnoszenie hantli w podporze przodem... czyli stoimy oparci o ławeczke i podnosimy hantle od uda do klaty 4x8 przypominam ze chodzi mi o te charakterystyczna kuleczke:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 600
ja robie 4cw po 4serie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja ćwicze 2 ćwiczenia po 4 serie i mi łapa zarąbiście puchnie na treningu

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gęstość

Następny temat

wyciskanie a triceps

WHEY premium