SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko w proszku.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1440

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
Witam, mam pytanie, czy można stosowac odżywki nie trenując? Mam 16 lat, wagę 67kg, 185 wzrostu. Od tygodnia zacząłem stosować "dietę". Nic specjalnego, ale codziennie jem coś co jest symbolem białka: jajka, ryż, makaron + oczywiście śniadania z twarogami i jogurty. Nie jestem pewny czy takie podejście da mi nawet 50g białka dziennie, więc myślę, czyby nie uzupełnić braków jakimś suplementem. Jeśli tak to jakim, proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
mrożone jeszcze tak ale najlepsza to tusza nie zamrażana itd, bo nieraz takie ryby mogą być odmrażane i zamrażane.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak nie ćwiczysz to nie potrzebujesz więcej jak 80g białka dziennie

Zmieniony przez - paramaribo2 w dniu 2013-11-10 22:31:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Nie potrzebne Ci żadne odżywki.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
A spożywając dziennie 80g białka, to w jakim czasie przytyłbym 5kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to nie zależy od białka tylko od ogólnej ilości kalorii z białka, tłuszczy i węglowodanów. Nie ćwicząc raczej ciężko będzie przybrać tk. mięśniową, raczej będzie to tk. tłuszczowa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
To znaczy wiesz, boję się, że ćwicząc spalę to co zjem i wyjdę na 000. A tkankę mięśniową dałbym rade wyrobić domowymi ćwiczeniami? Brzuszki pompki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ćwicząc mięśnia nie spalisz tak łatwo, za to możesz zrzucić nieco fatu co poprawi wyglą sylwetki.
https://www.sfd.pl/Trening_siłowy_w_domu__film!-t825837.html

Każda aktywnośc jest lepsza od jej braku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 64
Tyle, że moja sylwetka to same żebra. Jestem w stanie zrobić z nich tk. miesniową, czy raczej powinienem realizować plan pochłaniania przez 2. miesiące białka, a w nowym roku wziąć się za ćwiczenia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pochłanianie duzych ilości białka nie ma żadnego sensu bez aktywności - organizm tego nie wykorzysta.
Weż się za ćwiczenia jak najszybciej :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402513
Tiaklus
Witam, mam pytanie, czy można stosowac odżywki nie trenując? Mam 16 lat, wagę 67kg, 185 wzrostu. Od tygodnia zacząłem stosować "dietę". Nic specjalnego, ale codziennie jem coś co jest symbolem białka: jajka, ryż, makaron + oczywiście śniadania z twarogami i jogurty. Nie jestem pewny czy takie podejście da mi nawet 50g białka dziennie, więc myślę, czyby nie uzupełnić braków jakimś suplementem. Jeśli tak to jakim, proszę o pomoc.


to na pewno jest,
poczytaj jeszcze troche

jezeli chcesz zwiekszyc mase miesniowa nie obejdzie sie bez treningów silowych i odopwiedniej diety

Zmieniony przez - wincol w dniu 2013-11-10 23:18:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
tu sobie oblicz ile czego potrzebujesz
https://www.sfd.pl/art/Kalkulatory/Kalkulator_kalorii_BMR-a3734.html
tu cos o układaniu diety
https://www.sfd.pl/Podstawy_układania_diety-t367367.html
poszperaj po forum poczytaj bo jak na razie masz wiedze podwórkowa typu musze jesc duzo białka zjem jogurt:)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywka białkowa dla 16latka

Następny temat

FBW + intermittent fasting. Czy moge łączyc ?

WHEY premium