SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko potreningowe?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4797

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
"Jaka dieta, cel? "

diete mam ułożoną na rzeźbe i taki sam cel ;]

_/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6269 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Ok, ale jaka dieta? Jak low carb to zapomnij o mleku.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
174cm i 64,5kg

Dieta (rzeźba)

Śniadanie(~7.00):
-250ml mleka + płatki śniadaniowe + 100g twarogu chudego

II posiłek(~10.00):
-50g chleba razowego + szynka z piersi z kurczka/indyka, wołowina , ryba + oliwa z oliwek 10g

III posiłek(przedtreningowy ~13.00):
-warzywa + 50g ryżu + 100g tuńczyka, piersi z kurczka/indyka, wołowina , ryba + 10g oleju lnianego

IV posiłek(potreningowy ~16.30):
-3 banany bezpośrednio po treningu
-50g ryżu + warzywa + tuńczyk, piersi z kurczka/indyka, wołowina , ryba

V posiłek(~ 19.00):
-60g chleba razowego + szynka z tuńczya, piersi z kurczka/indyka, wołowina , ryba + warzywa + ser żółty

VI posiłek(~ 22.00):
-80g sera twarogowego chudego


pamiętać aby codziennie pić około 3l wody.

Potrzebuję:
WW-384g
B-128g
T-80g

+białko o którym pisałem wcześniej.

_/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Potrzebuję:
WW-384g
B-128g
T-80g


z tego bedzie 2700 kcal, na tym chcesz zrobic redukcje?
a tak btw to chyba nie masz za bardzo z czego redukowac, chcesz sie wysuszyc do 55 kg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
tą diete stosuje już prawie od miesiąca i nie spadł mi ani kilogram (z czego jestem zadowolony) więc chyba nie ma mowy o redukcji...

_/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no a czym sie kierowales ustalajac takie zapotrzebowanie?
ja waze (wazylem) 10 kg wiecej a redukcje robie na 1700, a na tym co ty masz to mase robie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
Michal pamiętaj tylko że organizmy nie są takie same niektórzy mogą chudnąć już na 2700kcal a przyczynia się do tego wiele aspektów więc takie porównania ja na 2500 robie mase to ty też tak nusisz jest błędne


mam znajomego co mase musi robić na powyżej 5000kcal bo inaczej nic z tego , a jak da 3000kcal to chudnie niesamowicie

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 5029 Wiek 41 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 58202
3 banany to chyba pomyłka...??

www.blog.myfit.pl - EKSTREMALNA REDUCKJA ! DORADŹ|SKOMENTUJ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rothen owszem zawsze ktos sie znajdzie, kto nie zawiera sie w tych sztywych ramach, ale jak kolega nie zna swoich potrzeb tak od razu, to jakis pulap trzeba ustalic
a o sobie wspomnialem tylko dlatego, zeby uzmyslowic mu, ze wybitnie z kaloriami przesadzil, chyba ze kolega ma 10 treningow tygodniowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 16
Ja własnie mam taki organizm ze mam niesamowicie szybkie spalanie wszystkiego co zjem dlatego nawet jak robiłem cykl kretynynowy to urosła mi siła i troszke sie spompowalem ale waga pozostała ta sam co zdiwiło kilka osob.

"3 banany to chyba pomyłka...??" - nie, banany sa pyszniutkie i do tego zdrowe, mniam :d

_/

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jeść?

Następny temat

Fastfoody

WHEY premium