SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Białko po trenignu dla początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 695

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 389
Witam,
Na siłownię zacząłem chodzić 4 miesiące temu. Waga podskoczyła z 59kg do 61kg przy 173cm wzrostu. 18 lat. Zastanawiam się czy po treningu nie było by warto wypić coś takiego:

Optimum Nutrition 100% Whey GOLD STANDARD

Ćwiczę 3 razy w tygodniu.

Co do diety to nie mam jakieś ścisłej, po prostu staram się jeść dużo i zdrowo. Ryż, makaron, mięso 3x dziennie, jakieś warzywa, itp. jednak nie zawsze mam możliwości przygotowania dużego śniadania lub porządnego posiłku do szkoły.
Czytałem też coś o jakiś gainerach i zastanawiam się czy to nie byłoby lepsze.

Pozdrawiam,
Wiktor
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 27 Wiek 25 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 219
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14683 Napisanych postów 53206 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400782
Wiktor ciezko powiedziec czy masz niedobory bialka w diecie skoro jej nie masz...

Patryk nie pisz takich glupot, bo nic sensownego nie napisales

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 492546
wrzuć swoje standardowe odżywianie z dnia w kalkulatory z potreningu.pl żeby zobaczyć ile czego mneij więcej jest

czasem wystarczy zmienić 2 czy 3 drobne rzeczy i wygladac zaczyna to znośnie nie trzymając jakos mocno restrykcyjnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

trening na klate z lipomastia

Następny temat

Pomoc w rozplanowaniu treningów

WHEY premium