SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

białko dla początkującego

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 991

Formularz - Proszę o pomoc

18

Waga

75

Wzrost

176

Staż treningowy

8msc

Obwód pasa

87

Obwód klatki piersiowej

95

Obwód uda

60

Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często)

raz w tygodniu mam takie szkolenie wojskowe dosyc niezły wycisk bieganie pompki itd, 3x w tygodniu trening klubowy głownine dużo biegania , biegam codziennie, pompki co 2 dzień, brzuszki codziennie

Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby)

raczej żadnych

Stan zdrowia

ostatnio na badaniach msc temu lekarz stwierdził że serce bije mi jak u sportowca i że nie ma zadnych innych przeszkud zdrowotnych

Preferowane formy aktywności fizycznej

cwoczenia siłowe, bieganie

Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze)

żadne

Wrażliwość na stymulanty

brak

Możliwosci finansowe

niezbyt duże

Cel/problem/opis

chciałbym wyrobic sobie żeźbę
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78
mam takie pytanie. prowadzę dość aktywny tryb życia biegam codziennie robię pompki co dwa dni i codziennie brzuszki teraz będe zaczynał abs. i zastanawiam sie czy jakbym zaczoł brac białko nie dużo bo 1-2g dziennie to czy bym miał jakies skutki uboczne typu rozstepy itd?? wiem ze siłownia byłaby do tego lepsza ale nie mam niestety na to czasu bo klub, szkolenie wojskowe.. ;/ odrazu mówię że trenuje juz tak od ponad pół roku

Zmieniony przez - młody1313 w dniu 2013-02-19 12:42:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 8238 Napisanych postów 150081 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1187866
1-2g bialka dziennie to mozna nosem wciagnac nie ma sensu nawet kupowac na takie ilosci. poza tym widac, ze w kwestii odzywiania nie znasz podstaw czy w ogole jest bialko, ze podcodzisz tak do tego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 78
tzn co to jest białko to wiem tylko nigdy go nie brałem i dlatego sie pytam.
i chodziło mi 1-2g/ kg masy ciała

Zmieniony przez - młody1313 w dniu 2013-02-19 13:17:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 793
białko dostarczane musi byc za pomoca posilkow, a suplement jest niejako uzupelnieniem diety a nie jej podstawa :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
no staram sie sporzywac duzo produktów które mają białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
chciałem się tylko dowiedziec czy jest sens abym zaczoł brać białko czy poprostu niema sensu..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 32 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 793
zalezne jest od tego, czy wcinasz go wystarczajaco duzo w posilkach :) wylicz swoje zapotrzebowanie na bialko , nastepnie wbij w kalkulator kaloryczny jedzonko i wyjdzie ci roznica :) jezeli za malo - dostarcz poprzez zwiekszenie posilku , jezeli nie da rady to supl :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
peepeek ŁAMATOR
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 17188 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 47901
pytasz czy jest sens brania kurczaka w proszku, skoro takie pytanie zadajesz, to nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
wyszło mi że powinienem jesc :
485g węglowodorów a jem 266g
132g białka a jem 98g
i 117g tłuszczy a jem 79g

Zmieniony przez - młody1313 w dniu 2013-02-19 15:02:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Szacuny 2113 Napisanych postów 49815 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 492160
1 a 2 g to bardzo duze widelki

ile spozywasz teraz bialka a najlepiej to wklej swoje odzywianie w szablony z potreningu np. z ostatnich 3 dni

FIZJOSTEO - Fizjoterapia i Osteopatia
Sk. Ks. Kard. Wyszyńskiego 5 , Warszawa
www.fizjosteo.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 609 Napisanych postów 36399 Wiek 22 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 297123
Wpisz dietę tutaj http://potreningu.pl/kalkulatory/kalorie i wklej zrzuty ekranu do oceny

Dziennik treningowy - http://www.sfd.pl/[DT]_Ozzy__Get_big_or_die_trying-t1037943.html

I don't miss workouts, i don't miss meals, because this is what i love to do :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie odżywki stosowac na sile i wytrzymałość

Następny temat

Masa czy redukcja ?????

Fruzelina